Reklama

Reklama

Joanna Krupa rezygnuje z kariery? To dla dobra córki

Nie minął miesiąc odkąd została mamą. Joanna Krupa celebruje każdy dzień ze swoją pierworodną. Córka Asha-Leigh Presley jest dla modelki całym światem. Dlatego swój zawodowy Joanna Krupa postanowiła chwilowo opuścić. Czy wybrała dobry moment?

W programie "Top Model" wszytko dopięte na ostatni guzik. Czyżby? W ostatnim momencie  prowadząca od lat program rezygnuje. Powód nie podlega dyskusji, dobro dziecka dla telewizyjnej "Dżoany" jest najważniejsze. 

Wpis, który umieściła na Instagramie wywołał lawinę komentarzy. Fani już zapowiedzieli, że będą za nią tęsknić. Oto, co napisała. 

"Kochani już niedługo finał topmodelpolskatvn na tvn.pl !!! ogromnie mi przykro ze nie pojawię się na finale, ale póki co muszę się opiekować córeczką, która jeszcze jest za malutka by mi towarzyszyć w tym dniu. Dlatego też postanowiłam zostać z moim baby, ale wspieram cała czwórkę finałową! "- o swojej decyzji Joanna Krupa poinformowała fanów za pośrednictwem mediów społecznościowych.

Reklama

Jednak świeżo upieczona mama nie pozostawiła programu bez zastępstwa. Kto poprowadzi finał za Krupę? Okazuje się, że odpowiedź na to pytanie już jest znana. 

Będzie to dziennikarka z wieloletnim stażem, która w lipcu pożegnała się w programem śniadaniowym w stacji TVN. Czy teraz podejmie wyzwanie i przejmie pałeczkę w finale?

"Zastąpi mnie piękna magda_molek! Będę z całym sercem z Wami i oglądać na żywo z Los Angeles ! Do zobaczenia"- tymi słowami Krupa kończy wpis na Instagramie. 

Wiadomo, że u boku dzinnikatki TVN-u pojawi się Michał Piróg. W ósmym finale na wybiegu spotkają się: Sandra Dorsz, Olga Kleczkowska, Stanisław Obolewicz i Dawid Woskanian. 

Jednak to jury programu wspólnie z widzami zdecydują, kto zostanie laureatem "Top Model". 

W ostatnim odcinku zobaczymy cztery pokazy polskich projektantów. Uczestnicy będą prezentowali m.in.: kreacje: Mariusza Przybylskiego, MMC Studio, czy RAD.

Na scenie widzowie będą mogli podziwiać: Rosalie, Krzysztofa Zalewskiego oraz duet Karaś/Rogucki. Przy dźwiękach tej muzyki finaliści będą walczyć o tytuł "Top Model".

Pełen emocji wieczór już w najbliższy poniedziałek, 25 listopada. Program "Top Model" będzie emitowany na żywo o godzinie 21:30.  

Zobacz także: 
Styl.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy