Reklama

Reklama

Joanna Kulig urodziła

Pierwsze dziecko aktorki przyszło na świat kilka dni temu. Informację potwierdził producent filmowy Piotr Dzięcioł.

Joanna Kulig wraz z mężem Maciejem Bochniakiem od kilku miesięcy przebywa w słonecznej Kalifornii, gwiazda promuje w Stanach Zjednoczonych najnowszy film ze swoim udziałem "Zimna wojna". Gwiazda podpisała też kontrakt z światowej sławy agencją aktorską CAA, która obsługuje między innymi Brada Pitta i Meryl Streep.

Informację o tym, że pierwsze dziecko aktorki pojawiło się na świecie już kilka dni temu potwierdził dla "Super Expressu" producent filmowy przebywający z gwiazdą w Los Angeles, Piotr Dzięcioł. 

Plotki o ciąży potwierdziła na początku października, gdy nie mogła pojawić się na Festiwalu Kultury i Sztuki dla Osób Niewidomych w Płocku. Organizatorom wysłała nagranie, na którym przeprosiła za swoją nieobecność słowami, tłumacząc, że spodziewa się dziecka i nie może wyjechać ze względu na badania i wizyty lekarskie.

Reklama

Później w wywiadzie dla magazynu Elle mówiła: "To jedno z moich największych pragnień. Ale szanuję to, że nie wszystkie kobiety tak mają. Znam pary, które są szczęśliwe bez dzieci i uważam, że nie każdy musi je mieć. Najgorzej jest robić w życiu coś, bo tak wypada". 

Płeć dziecka

Do tej pory nie pojawiła się oficjalna informacja na temat płci pierwszego dziecka Joanny Kulig. O tym, że aktorka spodziewała się syna plotkowano już w październiku. 

Kilka dni temu na Facebooku Łukasza Maciejewskiego, krytyka filmowego, pojawiło się wspomnienie z ubiegłorocznych wakacji w Augustowie. Maciejewski wprost pisze o tym, że aktorka spodziewa się syna. Na jego profilu można przeczytać: "W wakacje 2018 roku, kilka tygodni przed wylotem Joanny i Macieja do USA, spędziliśmy wspólny czas w Augustowie. Gdzie się nie odwrócić, tam pięknie. Joasia, po sukcesie "Zimnej wojny" w Cannes, zrelaksowana i pogodna, podobnie Maciej - przygotowujący się do kolejnego filmu fabularnego, tuż po ukończeniu zdjęć do popularnej "Diagnozy" w TVN'ie. Był z nami także nasz wspólny przyjaciel - Maciek Krysz, oraz ktoś jeszcze, ktoś bardzo ważny, absolutnie wyjątkowy. Obecny jeszcze nie ciałem, ale już duchem. Przyszły syn Joasi i Maciusia. Kolejne szczęścia świata".

Co z oscarową galą?

Nie wiadomo jeszcze czy aktorka pojawi się na gali rozdania Oscarów. Film "Zimna wojna" został nominowany w trzech kategoriach: najlepszy film nieanglojęzyczny, najlepszy reżyser i najlepsze zdjęcia. Pojawienie się na prestiżowym wydarzeniu było marzeniem Joanny Kulig. Na pytanie czy zobaczymy polską aktorkę na gali, Piotr Dzięcioł nie potrafił jeszcze odpowiedzieć.

Zobacz także:

Styl.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy