Reklama

Reklama

Joanna Opozda w sidłach przestępców. Szczere wyznanie gwiazdy!

Joanna Opozda po latach zdecydowała się na szczere wyznanie. Aktorka ujawniła, że w przeszłości padła ofiarą przestępstwa. Na szczęście nie została skrzywdzona fizycznie, ale odbiło się to na jej psychice. Co dokładnie napisała gwiazda?

32-letnia Joanna Opozda, której profil na Instagramie obserwuje prawie 322 tysiące osób, ostatnio postanowiła poruszyć w mediach społecznościowych trudny temat. Aktorka odniosła się do swojej przeszłości, opowiadając o traumatycznych wydarzeniach sprzed lat, które odcisnęły piętno na jej psychice. 

Gwiazda za granicą padła ofiarą sutenerów, pracując dla jednej z agencji dla hostess. Joanna Opozda kilkanaście lat temu wyjechała do Francji, aby tam pracować, ale na miejscu okazało się, że agencja ją oszukała, a w zakres jej obowiązków miały wchodzić dodatkowe "usługi". 

Reklama

Joanna Opozda w sidłach przestępców

Artystka wyznała, że nie wyraziła na to zgody, a cała sytuacja spowodowała, że była przerażona i "myślała tylko, jak stamtąd uciec, nie narażając się nikomu". 

Partnerka Antoniego Królikowskiego ujawniła, że zabarykadowała się wtedy w pokoju, a następnie uciekła z hotelu, jednak, choć fizycznie nie ucierpiała, to i tak odbiło się to na jej psychice. 

Joanna Opozda zgłosiła sprawę na policję i ma nadzieję, że jej historia stanie się przestrogą dla młodych kobiet. 

Gwiazdy wspierają Joannę Opozdę

"Cieszę się, że wreszcie odważyłaś się o tym opowiedzieć i tym samym pomoc niejednej kobiecie" - napisała pod zdjęciem żona Wojciecha Szczęsnego - Marina Łuczenko-Szczęsna. 

"Brawo Skarbie! Wiem, że od lat miałaś traumę związaną z tym niefortunnym epizodem i jestem dumny, że w końcu dzielisz się tym ze światem! Wierzę, że Twoja historia może pomóc wielu dziewczynom unikać podobnych sytuacji... Jesteś szczerym złotem. Kocham" - wsparł swoją ukochaną Antoni Królikowski. 

Joanna Opozda wykazała się niesamowitą odwagą, publikując taki post w social mediach. 

Wiele kobiet na całym świecie na pewno jest jej wdzięcznych za to, że mówi otwarcie o przemocy wobec kobiet i nie wyraża na nią zgody! 

W plebiscycie Najlepsi z Najlepszych to ty przyznajesz nagrody! Wybierz najlepszego artystę»

Czytaj również: 

Maffashion pokazała ciało po porodzie 

Alicja Bachleda-Curuś wraca do Polski! 

Zobacz także: 

Styl.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy