Reklama

Jolanta Kwaśniewska zachwyciła jesienną stylizacją. Bardzo elegancka!

Jolanta Kwaśniewska po raz kolejny udowodniła, że ma rewelacyjny gust. Była pierwsza dama RP, która dziś obchodzi 42. rocznicę ślubu z Aleksandrem Kwaśniewskim, zachwyciła jesienną stylizacją podczas premiery spektaklu "Wiśniowy Sad", która odbyła sie kilka dni temu w Teatrze Polskim. Nie tylko jej modny płaszcz zrobił furorę!

Według wyników ostatniego sondażu Instytutu Badań Pollster to właśnie Jolanta Kwaśniewska jest tą wśród pierwszych dam RP, która cieszy się największą sympatią Polaków. 

Nie jest to zresztą żadne zaskoczenie, ponieważ małżonka Aleksandra Kwaśniewskiego od dawna wygrywa w podobnych zestawieniach wśród partnerek polityków jako ta, która, w opinii ankietowanych, najlepiej odnajdywała się w swojej roli. 

Pomimo tego, że Jolanta Kwaśniewska od lat nie jest już pierwszą damą, wciąż inspiruje kobiety. Powszechnie uchodzi za damę o wielkiej klasie i nienagannym stylu, a niedawno znów udowodniła, że zna się na modzie. 

Reklama

Podczas premiery spektaklu "Wiśniowy Sad" 19 listopada bieżącego roku wyglądała naprawdę obłędnie. 

Co miała na sobie?

Modna stylizacja Jolanty Kwaśniewskiej na premierze sztuki "Wiśniowy Sad". Idealna dla dojrzałych pań!

Jolanta Kwaśniewska, która 23 listopada wspólnie z mężem, Aleksandrem Kwaśniewskim obchodzi 42. rocznicę ślubu, jest najlepszym żywym przykładem tego, że kobieta w wieku 66 lat wciąż może być atrakcyjna i modnie ubrana. 

Pierwsza dama Rzeczypospolitej Polskiej w latach 1995–2005 do Teatru Polskiego na premierę "Wiśniowego Sadu" wybrała się w bardzo eleganckiej, a jednocześnie ciepłej stylizacji

Postawiła na jasne kolory. Wybrała płaszcz w jednym z najbardziej stylowych kolorów 2021 roku karmelowym i dobrała do niego luźną beżową sukienkę z golfem. 

Całość uzupełniła ciemnymi kozaczkami, torebką w odcieniach brązu i oryginalną wzorzystą chustą.

Oczywiście Jolanta Kwaśniewska nie zapominała o bezpieczeństwie w dobie pandemii i zabrała ze sobą ochronną maseczkę, która także była dopasowana kolorystycznie do reszty jej outfitu. 

Czytaj również: 

Jolanta i Aleksander Kwaśniewski obchodzą 42. rocznicę ślubu!

Chorzy zaszczepieni. Jak to możliwe? 

Księżna Charlene jest poważnie chora? 

Jak zabezpieczyć hortensje na zimę?

Krystian Ochman wreszcie zobaczył się z rodzicami

Zobacz także: 

Styl.pl
Dowiedz się więcej na temat: Jolanta Kwaśniewska | jesienna stylizacja
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama