Reklama

Reklama

​Julia Wieniawa świętuje urodziny. Pokazała nowego członka rodziny

Julia Wieniawa może liczyć na przedświąteczne prezenty, ponieważ obchodzi urodziny 23 grudnia. Szczęśliwa artystka pochwaliła się nowym członkiem rodziny, z którym świętuje kolejny jubileusz.

Julia Wieniawa dostała wyjątkowy prezent

Julia Wieniawa świętuje urodziny w towarzystwie swojego partnera, Nikodema Rozbickiego. Para powitała nowego członka rodziny, czym piosenkarka pochwaliła się na Instagramie. Okazuje się, że to czworonożny pupil.

Szczeniaczek jest mały i ma kręcone futerko w brązowym kolorze. Nowy pupil dostał imię po nazwisku legendarnego muzyka, Davida Bowiego. Julia Wieniawa już wcześniej chwaliła się w mediach społecznościowych czworonogiem o imieniu Klasyk. Okazuje się jednak, że właścicielem psa był poprzedni partner piosenkarki.Julia Wieniawa i jej związki

Julia Wieniawa ma na swoim koncie kilka głośnych związków. Z jednego z nich pochodzi jej poprzedni pupil, Klasyk. Jednak czworonóg należał formalnie do byłego partnera aktorki, Antoniego Królikowskiego. Para spotykała się w latach 2017-2018. Pytana o wcześniejszego pupila, aktorka przyznała, że nie chce poruszać tego tematu.

Reklama

Julia Wieniawa spotykała się także z popularnym muzykiem, będącym gitarzystą zespołu Afromental, Aleksandrem Milwiwem-Baronem. Obecnie od ponad roku pozostaje w związku z aktorem, Nikodemem Rozbickim.

Zobacz także:

Tak Julia Wieniawa świętowała urodziny!

Co może, a czego nie może jeść pupil?

Przebrał się za swojego kota. Co na to pupil?

Styl.pl
Dowiedz się więcej na temat: Julia Wieniawa | zwierzęta gwiazd

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy