Reklama

Reklama

Julia Wieniawa zachwyciła figurą w bikini

Julia Wieniawa wyjechała na wakacje. Popularna aktorka nie zapomniała jednak o swoich fanach. W mediach społecznościowych pojawiły się jej zdjęcia w bikini. Robią wrażenie!

Julia Wieniawa należy obecnie do grona najbardziej rozchwytywanych polskich aktorek. Na brak propozycji zawodowych nie może narzekać, bo twórcy marzą o tym, aby z nią pracować. 

Stała się rozpoznawalna za sprawą roli Pauli w "Rodzince.pl". Głośno było również o niej w kontekście związku z Antonim Królikowskim. Byli jedną z najgorętszych par polskiego show-biznesu, ale ostatecznie postanowili się rozstać. 

Reklama

Julia Wieniawa pojawiła się w wielu głośnych produkcjach, między innymi w "Kobietach mafii" i "Kobiecie sukcesu". 

Aktorka jest bardzo atrakcyjna, ale cały czas stara się pracować nad swoją sylwetką. Na jej instagramowym profilu często pojawiają się fotografie, na których widać, jak ćwiczy. 

Efekty są powalające, bo jej zdjęcia w bikini robią wrażenie! 

Jak widać, figura Julii Wieniawy jest idealna. Warto było ćwiczyć. Widać, że młoda gwiazda świetnie czuje się teraz we własnej skórze. 

Zdjęcia w bikini zachwyciły fanów, którzy nie szczędzili atrakcyjnej brunetce komplementów w komentarzach pod zdjęciami z wakacji. 

Zobacz także:

Styl.pl
Dowiedz się więcej na temat: Julia Wieniawa | gwiazdy | bikini | wakacje

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy