Reklama

Kaczorowska dokazuje nad jeziorem

Tej wiosny Mazury przeżywają prawdziwe oblężenie! Kiedy możliwość zagranicznych wyjazdów została bardzo mocno ograniczona, polskie gwiazdy ruszyły w kierunku krainy tysiąca jezior. Relacją z pobytu na łonie natury niedawno pochwaliła się Agnieszka Kaczorowska.

Agnieszka Kaczorowska to jedna z tych gwiazd, które chętnie dzielą się z fanami scenkami z codziennego życia. Od kiedy gwiazda została mamą, ta tendencja jeszcze bardziej przybrała na sile. Na Instagramie Kaczorowskiej regularnie pojawiają się zdjęcia z malutką Emilką oraz posty, w których aktorka opowiada o radościach macierzyństwa.

Niedawno Kaczorowska zabrała córeczkę na małe wakacje. Na wypoczynek, podobnie jak wiele gwiazd w ostatnich tygodniach, aktorka wybrała Mazury, gdzie jak napisała na Instagramie, jej córeczka zamiast telewizji ogląda "kwiaty, jeziora, chmurki, ptaszki, a nawet żaby".

Reklama

Wygląda na to, że pobyt nad jeziorem cieszy również samą Agnieszkę. Kilka dni temu gwiazda podzieliła się nagraniem, na którym widać, jak radośnie brodzi w wodach jeziora.

Agnieszka Kaczorowska to kolejna gwiazda, która zdecydowała się na wypoczynek w tym rejonie Polski. Wcześniej fotkami z Mazur chwaliły się m.in. Lara Gessler i Dominika Gwit. Styl.pl
Reklama
Reklama
Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy