Reklama

Karolína Kurková po raz trzeci została mamą!

Karolína Kurková pochwaliła się w mediach społecznościowych radosną nowiną. Czeska modelka, którą na Instagramie obserwuje prawie 837 tysięcy osób, poinformowała swoich followersów, że urodziła trzecie dziecko. Jakie imię wybrała dla maleństwa?

37-letnia czeska modelka Karolína Kurková, która jest byłym aniołkiem Victoria's Secret, niedawno po raz trzeci została mamą. 

Piękność, która przed laty była najmłodszą kobietą na okładce "Vogue", nie kryje swojego szczęścia. Ojcem dziecka gwiazdy jest Archie Drury, za którego modelka wyszła za mąż w 2009 roku. 

Para ma już dwóch synów — Tobina Jacka i Noah Lee, i z niecierpliwością wyczekiwała narodzin kolejnej pociechy, która przyszła na świat w "pełnię Różowego Księżyca". 

Okazuje się, że Karolína Kurková została mamą uroczej dziewczynki, której nadała imię Luna Grace, aby upamiętnić czas jej narodzin. 

Reklama

O tym, że została mamą, atrakcyjna Czeszka poinformowała w sobotę, chociaż jej pociecha urodziła się pod koniec kwietnia. Rodzicom i maleństwu życzymy wszystkiego, co najlepsze!

Plotki, które również mogą ci się spodobać! 

Mural z wizerunkiem Anny Przybylskiej został poprawiony

Ida Nowakowska pokazała syna! 

Najpiękniejsze eurowizyjne wokalistki! 

Spektakularna przemiana Emilii Dankwy! 

"Królowa życia" w różowym bikini! 

Zobacz także:

Styl.pl
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy