Reklama

Reklama

Karolina Szostak tłumaczy się fanom

Karolina Szostak opublikowała na instagramowym profilu fotkę, a w komentarzach wylał się hejt. Internauci zarzucają dziennikarce, że ta poddała się operacjom plastycznym. Na odpowiedź Szostak nie trzeba było długo czekać.

Karolina Szostak to dziennikarka sportowa, która od wielu lat jest związana ze stacją Polsat News. Szerszej publiczności dała się poznać w programie rozrywkowym "Taniec z gwiazdami". Jakiś czas temu Karolina przeszła ogromną metamorfozę. Po zrzuceniu zbędnych kilogramów jej sesje zdjęciowe pojawiły się w wielu popularnych magazynach, takich jak "Gala", "Viva!", czy "Wprost". Co więcej, Szostak wykorzystała rozgłos, aby wydać autorskie poradniki dietetyczne oraz książki o zdrowym żywieniu.

Karolina jest także bardzo aktywna w mediach społecznościowych. Jej profil na Instagramie obserwuje ponad 150 tysięcy użytkowników.

Reklama

Prezenterka jakiś czas temu postanowiła sprawić sobie aparat ortodontyczny, o czym bezzwłocznie poinformowała instagramowych fanów. Mimo tego internauci wciąż twierdzą, że Szostak poddała się operacjom plastycznym, które zmieniły jej rysy twarzy. Ostatnio pod jednym z jej zdjęć rozpętała się burza.

"Pani twarz wygląda jakoś inaczej. Co się stało?", "Kto to? Za bardzo pomajstrowałaś przy twarzy" - pisali w komentarzach.

Zirytowana całą sytuacją Karolina odpowiedziała na zarzuty. W obronie gwiazdy stanęli także jej fani.

"Drodzy hejterzy. Jeżeli ktoś ma aparat na zęby, to może działać na wygląd twarzy, a że pani Karolina ma bardzo chudą twarz, to widać to jeszcze bardziej" - zauważył jeden z obserwatorów. Szostak natychmiast odpowiedziała na jego komentarz.

"Dziękuję, bo już nie mam siły się tłumaczyć" - czytamy.

Czy wy również widzicie tę zmianę, o której rozpisują się internauci?

Styl.pl
Dowiedz się więcej na temat: Karolina Szostak

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy