Reklama

Katarzyna Cichopek wyznała, że jest jesieniarą

Katarzyna Cichopek, podobnie jak wiele innych celebrytek, uległa modzie na bycie jesieniarą. Aktorka pochwaliła się zdjęciem prosto z kawiarni i zachwyciła fanki modną stylizacją. Prawdziwą furorę zrobił jej piękny płaszczyk w kratkę, o który zapytało wiele osób. Gdzie gwiazda go kupiła?

Kim jest jesieniara? Katarzyna Cichopek uległa trendowi

Mianem jesieniary określa się potocznie osobę, która tak bardzo uwielbia jesień jako porę roku, że manifestuje to na różne sposoby, m.in. poprzez ubiór, zachowanie, dekorowanie domu czy posty w mediach społecznościowych. 

Ozdoby z dyni czy liści na oknie, ciepły koc, herbata i kakao, a do tego wszystkiego kominek — to brzmi dla jesieniary jak pomysł na idealny wieczór. 

Trendowi na eksponowanie w sieci swojego zamiłowania do jesieni uległy również znane i lubiane panie, wśród których jest m.in. Katarzyna Cichopek. 

Katarzyna Cichopek w jesiennej stylizacji. Płaszczyk w kratę to hit!

Reklama

Katarzyna Cichopek jak przystało na prawdziwą jesieniarę, postanowiła zamanifestować swoje przywiązanie do najbardziej kolorowej pory roku poprzez stylowy ubiór. 

Wybrała ubrania w jasnym kolorze. Postawiła na białe spodnie i ciepły golf w tym samym odcieniu i wygodne buty, ale to jej płaszczyk zrobił największe wrażenie na fanach. 

Wzór w kratę okazał się prawdziwym hitem, a fani pytali aktorkę w komentarzach, gdzie go kupiła. 

Kasia Cichopek ujawniła, że to produkt marki Pinko, którą gwiazda najwyraźniej bardzo lubi, bo często stawia również na torebki tej marki. 

Czytaj również: 

Magdalena Lamparska namawia kobiety do badań mocnym zdjęciem

Wnuk Krawczyka w dramatycznej sytuacji

Maryla Rodowicz i Cleo kręcą razem

Zobacz także: 

Styl.pl
Dowiedz się więcej na temat: Katarzyna Cichopek
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy