Reklama

Katarzyna Zdanowicz zaszalała ze stylizacją. Tak prezentowała się w Sopocie

Sopot jest od wczoraj na ustach całej Polski. Wszystko za sprawą Polsat SuperHit Festiwal, wydarzenia, które ściągnęło całą rzeszę największych gwiazd. Nadmorskie miasteczko odwiedziła również Katarzyna Zdanowicz. Dziennikarka zaskoczyła fanów stylizacją.

Wystartował Polsat SuperHit Festiwal

Sopot po raz kolejny stał się stolicą polskiej muzyki. Wszystko za sprawą trwającego tam od piątku 20 maja, do niedzieli 22 maja Polsat SuperHit Festiwal. Wydarzenie zgromadziło rzeszę fanów polskiej piosenki. Na sopockiej plaży pojawiła się również Katarzyna Zdanowicz, która postawiła na nietypową kreację.

Zobacz również: Katarzyna Zdanowicz – prywatnie i zawodowo. Co wiemy o dziennikarce Polsatu?

Katarzyna Zdanowicz zachwyca w Sopocie

Katarzyna Zdanowicz jest dziennikarką i prezenterką telewizji Polsat oraz autorką podcastu "Zdanowicz pomiędzy wersami", którego odcinki można oglądać w serwisie Kobieta portalu Interia. Wszystkie odcinki podcastu "Zdanowicz pomiędzy wersami" zobaczysz tutaj.

Reklama

Katarzyna Zdanowicz, której na wizji towarzyszy zawsze zachowawczy styl, tym razem postanowiła odsłonić nieco ciała. Ubrała na siebie kurtkę koszulową w kratę z podwiniętymi rękawami. Dobrała do niej czarny, krótki top, który odsłania brzuch. Do stylizacji dopasowała niebieskie jeansy o szerokim kroju i białe szpilki.

Stylizację uzupełniła małą torebką i okularami przeciwsłonecznymi.

Internauci są pod wrażeniem. W komentarzach zasypali dziennikarkę komplementami.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Katarzyna Zdanowicz
Reklama
Reklama
Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy