Reklama

Kim Kardashian w białym gorsecie. Co się stało z jej sylwetką?

Kim Kardashian uwielbia bawić się modą. 43-letnia gwiazda potrafi zaskoczyć stylizacją lub wyjątkową sesją zdjęciową i tak było tym razem. Celebrytka opublikowała zdjęcie w gorsecie inspirowanym elżbietańskim stylem, który idealnie... nadałby się do sukni ślubnej. Czy Kim Kardashian planuje coś w tajemnicy przed mediami i swoimi fanami?

Kim Kardashian w wyjątkowym gorsecie

Gwiazda reality show, Kim Kardashian, która od 17 lat błyszczy w świecie show-biznesu, podzieliła się ostatnio zdjęciami zza kulis niedawnej przymiarki, na której miała na sobie jedwabisty gorset w kolorze kości słoniowej od Thierry'ego Muglera. To właśnie on fenomenalnie podkreślił wyrzeźbioną sylwetkę klepsydry. 

 Model gorsetu, który wybrała Kim, miał stanik z miseczkami w szpic, a w biodrach body rozszerzało się na boki, tworząc dramatyczny kontrast z wąską talią i przekształcało się w coś na styl spodenek.

Wygląd gorsetu był najpewniej inspirowany królewską modą z XVI-XVIII wieku. Twórca gorsetu, Mugler, dodał jednak nowoczesny akcent dzięki śmiałemu dekoltowi i wyraźnemu stosunkowi talii do bioder, przez co ta stylizacja nie była banalna i oczywista. 

Reklama

To nie pierwszy raz, gdy Kim Kardashian współpracuje z tym projektantem. To właśnie jego suknię założyła podczas Met Gali w 2019 roku i wzbudziła nią niemałe zainteresowanie zebranych

Na piątej corocznej ceremonii rozdania nagród Hollywood Beauty Awards w tym roku założyła także oszałamiający projekt Muglera. 

Kim Kardashian ma coś do ukrycia?

Tym razem gorset Muglera przywodzi na myśl nie tylko epokę elżbietańską i modę z nią związaną, ale także suknię ślubną. 

Obecnie Kim Kardashian oficjalnie z nikim się nie spotyka, ale krążą plotki, że spotyka się ona z Odellem Beckhamem Jr., który jest skrzydłowym amerykańskiego futbolu. Należy on do drużyny Baltimore Ravens z National Football League. 

W amerykańskim show-biznesie wiele plotkuje się na temat tego romansu, ale byłoby sporym zaskoczeniem, gdyby Kim szykowała się do ślubu z Odellem. Niezaprzeczalnie byłoby to wydarzenie roku 2024, bo para nawet nie ogłosiła oficjalnie swojego związku

Kim Kardashian była zamężna trzykrotnie - pierwszy raz wyszła za mąż mając zaledwie 19 lat! Wówczas jej wybrankiem był Damon Thomas i gwiazda poślubiła go w Las Vegas. 

Drugim mężem Kim był Kris Humphries, ale związek małżeński tej dwójki przetrwał zaledwie 2 miesiące i 11 dni. Zdecydowanie najdłuższym i najbardziej kontrowersyjnym małżeństwem Kim było to z Kanye Westem, a jej kreacje ślubne z tego wydarzenia przeszły do historii. 

Czyżby tym razem jednak Kim Kardashian też szykowała ślubną niespodziankę dla swoich fanów? To z pewnością byłoby sporym zaskoczeniem. 

Styl.pl
Dowiedz się więcej na temat: Kim Kardashian
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama