Reklama

Reklama

Konkurs: Twin Lingerie

Konkurs już się zakończył.

Zwycięzcy: Marta Potrawiak, Ewa Płóciennik, Magdalena Misztal - Węgrzyn, Anna Kalska, Dominika Mocydlarz. Gratulujemy!

Zasady konkursu


Aby wziąć udział w konkursie - przeczytaj nasz artykuł - Tajemnice biustonosza i podziel się z nami swoimi doświadczeniami związanymi z doborem odpowiedniego rozmiaru. Odpowiedzi wraz z danymi adresowymi: imię i nazwisko, adres e-mail i adres zamieszkania prześlij na: konkursy@styl.pl

Reklama

Konkurs trwa od 21 maja do 4 czerwca 2013 roku.

Nagrody

Na autorów pięciu najlepszych odpowiedzi czekają vouchery o wartości 400 zł na zakup ekskluzywnej hiszpańskiej bielizny Twin Lingerie w sklepie Creacionestwin.pl.

Twin Lingerie dla Kobiet z Pasją …

Kolekcja ekskluzywnej bielizny TWIN LINGERIE na sezon wiosna/lato 2013 to kompozycja jasnych kolorów połączonych ze słodkimi pastelami i odcieniami pustkowia, tony naturalne, ziemiste, pochodzące ze świata minerałów i roślin. Kolorystyka kojąca i  elegancka, z przeznaczeniem pod jasną i półprzeźroczystą odzież.

Z drugiej strony, czerń nadal jest znaczącym kolorem, dominującym w ramach seksownej i wyrafinowanej kolekcji, gdzie występuj samodzielnie lub w połączeniu z surowymi barwami, począwszy od mlecznego poprzez mocniejsze odcienie aż do kolorów rodem vintage.

Duch rzemiosła, akcenty etniczne, urok natury są widocznie obecne w tej kolekcji. Bielizna, bez utraty swojego glamour i zmysłowości, dostosowuje się do nowej formy łatwego życia, powrotu do wygodnych form gdzie stawia się na wolność  i dobre samopoczucie. Szwy i kanaliki zostały ukryte, dzięki czemu jest wizualnie bardzo prosta ale ma dobrze przemyślaną formę i daje efekt drugiej skóry.

Misternie dopracowane modele “FASHION CONTUR”, modelują sylwetkę, ale idąc o krok do przodu a mianowicie wykorzystując bardziej zmysłowe kolory i formy.

W kolekcji wiosna/lato 2013 pojawiły się STANIKI Z FISZBINAMI BEZ WYPEŁNIENIA oraz majtki modelujące SHAPEWEAR  do wysokości poniżej piersi. Model ten ma na celu spłaszczenie brzucha i zaznaczenie przewężenia w pasie, pokryty jest tiulem wewnętrznym.

Kolekcje “BRIDAL LINGERIE” pomimo, że zostały wykonane haftem to każda z nich jest zupełnie inna. VERA inspirowana światem kwiatów, ESTELLE formami geometrycznymi. Bielizna ślubna wykonana została na tiulowej bazie aby osiągnąć maksymalną przezroczystość. Różnorodność modeli i wzorów, gdzie każda Panna Młoda znajdzie coś dla siebie.

Regulamin konkursu


 Styl.pl
Dowiedz się więcej na temat: konkurs | Bielizna | nagroda

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy