Reklama

Korona Miss Universe nie dla Polki! Kim jest Aleksandra Klepaczka?

Znamy wyniki 71. gali Miss Universe, która odbyła się w nocy z 14 na 15 stycznia 2023 roku. Najpiękniejszą kobietą wszechświata została reprezentantka Stanów Zjednoczonych Ameryki Północnej R’Bonney Gabriel. Drugie miejsce zajęła piękność z Wenezueli, a trzecie przedstawicielka Dominikany. Jak na tle zwycięskich nazwisk wypadła Aleksandra Klepaczka - polska kandydatka do tytułu Miss Universe i co wiemy na temat pięknej Polki?

Wielkie emocje związane z wyborem Miss Universe już za nami. Zwyciężczynią konkursu została kandydatka USA - R’Bonney Gabriel. W konkursie brała również udział polska reprezentantka, Aleksandra Klepaczka. Niestety, tym razem los nie sprzyjał w konkursie Polce. Nasza reprezentantka nie zakwalifikowała się do finałowej 16. 

Więcej na temat rozstrzygnięcia konkursu można przeczytać TUTAJ!

Co wiemy o polskiej kandydatce do Miss Universe i jaka była droga Aleksandry Klepaczki do jednego z najbardziej prestiżowych konkursów piękności? Poniżej przypominamy tekst, który ukazał się na łamach serwisu we wrześniu 2022 roku.

Reklama

***

17 lipca poznaliśmy nową Miss Polski 2022. Została nią pochodząca z niewielkiej miejscowości pod Łodzią Aleksandra Klepaczka. 22-latka pokonała 23 kandydatki, które pretendowały do tytułu najpiękniejszej Polki. Teraz to właśnie ona będzie reprezentować nasz kraj na światowych konkursach piękności.

"Przed Olą kilka tygodni przygotowań do konkursu. Już teraz trzymamy za nią kciuki" - przekazali organizatorzy konkursu Miss Polski.

Zobacz również: Pierwsza kobieta w historii Włoch na tym stanowisku. Kim jest Giorgia Meloni?

To ona będzie reprezentować nasz kraj. Kim jest piękna Polka?

Aleksandra Klepacka urodziła się w Bukowcu, małej wsi położonej w województwie łódzkim. Z wykształcenia jest inżynierem zarządzania. Ukończyła studia na Politechnice Łódzkiej. Na co dzień pracuje jako rekruterka w jednej z firm IT.

Piękna Polka jest również absolwentką Państwowej Szkoły Muzycznej pierwszego stopnia im. Aleksandra Tansmana w Łodzi. Gra na skrzypcach oraz gitarze. To kobieta pełna pasji i zainteresowań.

22-latka uwielbia spędzać czas w aktywny sposób. Jeździ na rolkach oraz snowboardzie, a swoje osiemnaste urodziny uczciła skokiem ze spadochronem.

Zobacz również: Szokujące kulisy rozstania Shakiry i Pique. Gwiazda boi się o dzieci

Aleksandra Klepaczka: życie prywatne. To ona pojedzie na wybory Miss Universe

Aleksandra Klepaczka niezwykle oszczędnie wypowiada się na temat swojego życia prywatnego. Jak jednak zdradziła w rozmowie z Pomponikiem, jest w długoletnim związku.

Wraz ze zdobyciem tytułu Miss Polski 22-latka przekonywała, iż pragnie zachęcić Polaków do oddawania krwi, a także chce popularyzować naukę pierwszej pomocy wśród młodzieży oraz dorosłych.

Teraz Aleksandra Klepaczka będzie reprezentować Polskę w wyborach Miss Universe. Konkurs odbędzie się 14 stycznia 2023 roku w Nowym Orleanie. Do rywalizacji o koronę stanie 70. uczestniczek. Swoją następczynię ukoronuje Harnaaz Sandhu z Indii, która zdobyła tytuł Miss Universe 2021.

Zobacz również: Prywatne odrzutowce, luksusowe apartamenty, domy w prezencie. Tak żyją dzieci Kremla

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Aleksandra Klepaczka | Miss Polski 2022 | Miss Universe
Reklama
Reklama
Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy