Reklama

Królowa Camilla zbyt mocno inspiruje się księżną Kate? Co za podobieństwo

Od momentu koronacji króla Karola III nie milkną plotki o tym, że księżna Kate ma być pokłócona z królową małżonką Camillą. Ponoć żona króla zaczęła być zazdrosna o pozycję księżnej Kate oraz o... miłość poddanych. Wygląda na to, że królowa Camilla zrobi wszystko, by naśladować Kate. Zaczęła od kopiowania jej stylizacji, by choć trochę podążać drogą, którą idzie sama księżna Kate.

Niesnaski między księżną Kate a królową Camillą. W mediach huczy od plotek

Do niedawna kontakty księżnej Kate z królem Karolem III i jego żoną, Camillą, uchodziły za wręcz idealne. Jednak od momentu koronacji Karola, w brytyjskiej prasie wrze od plotek na temat pogarszających się kontaktów Kate i królowej małżonki Camilli. 

 Mówiono, że krótko po śmierci Elżbiety II między Camillą i Kate doszło do kłótni, ale wówczas wszystko udawało się utrzymać jeszcze w tajemnicy.  

"Przez całe życie marzenie Camilli o zostaniu królową uderzyło jej prosto do głowy" - powiedziało źródło w pałacu w rozmowie z portalem internetowym "RadarOnline". 

Zobacz też: Księżna Kate pokłócona z królową Camillą? Długo to ukrywały!

Reklama

Camilla wówczas jasno zaznaczyła swoją pozycję, jako królowa małżonka, pokazując tym samym Kate, że to nie do niej należy tron.

Plotki o zazdrości Camilli o Kate stawały się coraz częstsze, bo to właśnie Kate, a nie Camilla, cieszy się szaloną popularnością wśród rodaków i to o niej częściej pisze lokalna i zagraniczna prasa.

Camilla najwidoczniej postanowiła wziąć sprawy w swoje ręce i możliwe, że pragnie upodobnić się do samej księżnej Kate. Wystarczy spojrzeć tylko na to, jak obydwie panie się ubierają. 

Kate w czerwieni? Camilla również decyduje się na ten kolor!

Wygląda na to, że na co by nie zdecydowała się księżna Kate w swojej garderobie, zaraz pojawia się to także w szafie królowej Camilli. Niektóre kreacje pań są do siebie bardzo podobne. Zaczynając od krojów, a kończąc na kolorach stylizacji. 

Księżna Kate uwielbia czerwień. Bardzo często wybiera jej różne odcienie w swoich stylizacjach. Barwa ta doskonale podkreśla ciemne włosy Kate, nadając jej nieco hiszpańskiego sznytu. 

Zobacz także: Meghan i książę Harry się rozstaną? Siostra aktorki zabrała głos

Także i tym postanowiła zainspirować się najwidoczniej królowa Camilla. Monochromatyczne stylizacje, łącznie z toczkami na głowach pań są do siebie bardzo podobne. 

Zielona sukienka powodem zazdrości?

Niedawno, gdy księżna Kate pojawiła się w domu charytatywnym Anny Freud, którego jest patronką, w mediach zawrzało. Kate wybrała na tę okazję piękną, zieloną sukienkę. Kreacja podkreślała smukłe ciało Kate, a zwiewny materiał nadawał jej lekkości. 

Kreacja została okrzyknięta tą idealną na letnie dni, a Brytyjki ruszyły na poszukiwania podobnej kreacji. Okazało się, że taką sukienkę pragnie mieć w swojej szafie także królowa Camilla.

Zobacz także: Łzy wzruszenia napływają do oczu. Księżna Kate wyszła do tłumu. Poruszający gest

W zielonej kreacji Camilla pojawiła się kilka dni później podczas wizyty w zamku Enniskillen.

Nie ma znaczenia, czy kreacja jest elegancka, czy sportowa. Camilla wygląda jak Kate!

Okazuje się, że królowa małżonka Camilla chce być podobna do Kate nie tylko wtedy, kiedy uczestniczy w ważnych, państwowych wydarzeniach, ale także wtedy, gdy występuje w nieco mniej formalnych sytuacjach. 

Jeździeckie buty i obszerne, myśliwskie kurtki to styl, który księżna preferuje podczas pobytu na wsi. Okazuje się, że niektórymi jej stylizacjami inspirowała się także Camilla. 

Jak widać, królowa śledzi księżną na każdym kroju i doskonale jej idzie upodabnianie się ubiorem do przyszywanej synowej. 

Styl.pl
Dowiedz się więcej na temat: księżna Kate | Camilla Parker Bowles
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy