Reklama

Księżniczka Charlotte wygląda jak Elżbieta? Zaskakujące zdjęcia

Po niedawnej koronacji króla Karola media i widzowie na całym świecie byli zachwyceni dopasowanymi strojami księżnej Kate i jej ośmioletniej córeczki Charlotte. Zainteresowanie młodą członkinią brytyjskiego rodu królewskiego jest na tyle duże, że na pewnym przypomnianym niedawno zdjęciu fani royalsów doszukują się uderzającego podobieństwa Charlotte do królowej Elżbiety.

Podobieństwa na linii prababcia-wnuczka nie są czymś nadzwyczajnym, choć nie zdarza się to często. Trzeba jednak przyznać, że ostatnio opublikowane zdjęcie, na którym widnieje porównanie małej księżniczki Charlotty i królowej Elżbiety, wzbudza duże emocje. Uwagę przykuwają nie tylko podobne rysy twarzy, ale również głębia spojrzenia.

Zobacz również: Księżna Kate tak skomentowała zachowanie 5-letniego Louisa! Tak się kończy bezstresowe wychowanie?

Uderzające podobieństwo Charlotte i Elżbiety

Dwie fotografie, na których księżniczka Charlotte i zmarła monarchini są w niemal identycznych pozycjach, spoglądając przez ramię i kierując swój niemal stalowy wzrok w stronę aparatu, są szeroko komentowane na całym świecie. 

"Zawsze mówiłem, że księżniczka Charlotte jest obrazem królowej... to kwestia tej determinacji w spojrzeniu", skomentował jeden internauta, a inny dodał: "Zawsze to mówiłem: mała księżniczka jest obrazem swojej prababci".

Reklama

Uwielbiana przez media na całym świecie mała księżniczka nie bez powodu wzbudza tak szczególne emocje. Pewien internauta w piękny sposób podsumował jej postać: "Księżniczka Charlotte jest tą, z którą nie chcesz zadzierać. Ma głowę prababci, serce babci, wygląd i odwagę matki, ale też własną osobowość".

Zobacz również: Styl Elżbiety II. Dlaczego królowa nosiła kolorowe kreacje i broszki?

Charlotte faworytką do tronu królewskiego?

Ciekawym zjawiskiem, jakie wywołało to zdjęcie, było wiele sugestii ze stron komentujących, jakoby to właśnie Charlotte powinna być następczynią brytyjskiego tronu królewskiego. 

Zajmuje ona trzecią pozycję w linii sukcesji brytyjskiego tronu, po swoim ojcu Williamie i starszym bracie Jerzym.

Zobacz również: Kate Middleton na gali BAFTA. Zachwyca stylizacją i szokuje zachowaniem

Styl.pl
Dowiedz się więcej na temat: księżniczka Charlotte | Królowa Elżbieta II

Reklama

Reklama

Reklama