Reklama

Harry i Meghan znów w ogniu krytyki. Internauci grzmią: „Nie zasługują na nie”!

Harry i Meghan zdecydowali się na pierwsze publiczne wyjście po koronacji Karola III. Odwiedzili grupę młodzieży w Santa Barbara w Kalifornii, z którą rozmawiała o zdrowiu psychicznym. Internauci nie zostawili jednak na parze suchej nitki i skrytykowali, że nadal używają tytułów. „Podobni nie chcieli mieć niczego wspólnego z rodziną królewską” – komentują.

Książę Harry i Meghan Markle z pewnością nie mogą narzekać na brak zainteresowania. 2023 roku para zaczęła z przytupem. Najpierw do księgarń trafiła autobiografia księcia zatytułowana "Spare", w której nie zabrakło kontrowersyjnych wątków i intymnych szczegółów, którymi zbuntowany książę postanowił podzielić się z szerszą publicznością.

W rozmowie z "Daily Telegraph" młodszy syn Karola III przekonywał, że celem książki nie jest obalenie monarchii, a "ochrona rodziny królewskiej przed nimi samymi".

Reklama

Zobacz też: Autobiografia księcia Harry’ego. Fragment książki "Ten drugi"

Koronacja Karola III. Harry na miejscu, Meghan brak

Zainteresowanie autobiografią płynnie przerodziło się w pytania, czy Harry i Meghan pojawią się na koronacji Karola III. Ostatecznie, w uroczystości wziął udział jedynie książę. Nie brylował jednak w towarzystwie, bo zaraz po zakończonej uroczystości udał się na lotnisko, by jak najszybciej dostać się do Kalifornii. Ponoć młodszy syn króla odmówił udziału w rodzinnym obiedzie, który miał miejsce tuż po koronacji.

Meghan miała zrezygnować z udziału w obchodach ze względu na to, że w tym samym czasie obchodził urodziny syn pary, Archie. Jednak opinia publiczna nie wierzyła w te zapewnienia.

Zobacz też: Meghan i książę Harry się rozstaną? Siostra aktorki zabrała głos

Harry i Meghan. Pierwsze publiczne wyjście po koronacji Karola III

Harry i Meghan zdecydowali się na pierwsze publiczne wspólne wyjście od czasu koronacji Karola III. 

Para udała się z wizytą do działającej lokalnie młodzieży w Santa Barbara, gdzie rozmawiała z młodymi ludźmi na temat zdrowia psychicznego. Wizyta miała związek z tym, że maj to Miesiąc Świadomości Zdrowia Psychicznego.

Jak podaje serwis "Hello", książę i księżna dyskutowali z uczestnikami spotkania m.in. na temat mediów społecznościowych i o presji, jaką wywierają na młodych ludzie.

- Te ważne perspektywy i doświadczenia pomagają nam zrozumieć, jak zdrowie psychiczne przenika się ze światem online i co to znaczy promować zdrowie w erze cyfrowej. Fundacja Archewell (AWF) ma za sobą historię angażowania się w te krytyczne kwestie i współpracy z grupami młodzieżowymi, ekspertami i rodzinami w celu tworzenia programów, które wspierają i inspirują zmiany - czytamy na Instagramie fundacji założonej przez parę.

Zobacz też: Księżna Kate zaskoczyła na Eurowizji. Olśniła nie tylko urodą

Harry i Meghan w ogniu krytyki. Internauci grzmią: "Dlaczego używają tytułów?"

Chociaż wizyta Harry’ego i Meghan miała szczytny cel, to jednak zachowanie pary nie spodobało się części internautów.

"Skąd tyle niespodziewanych wyjść? No tak, to sprawia, że wszystko kręci się wokół nich, a nie sprawy, którą "wspierają", "Dlaczego wciąż mają królewskie tytuły? Przecież nie chcieli mieć nic wspólnego z rodziną królewską. Nie zasługują na nie!" - nie przebierali w słowach internauci.

Zobacz też: "Daję mu 6 lat panowania". Znana dziennikarka o Karolu III. Nie gryzie się w język

***

INTERIA.PL
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy