Reklama

Królowa Letizia z córką zaskoczyły poddanych. Wyglądają jak siostry!

Królowa Letizia cieszy się ogromną popularnością w Hiszpanii, ale wygląda na to, że ma sporą konkurencje i to pod postacią własnej córki - księżnej Eleonory, która niedawno uzyskała pełnoletność. Obydwie panie niedawno pojawiły się na paradzie wojskowej z okazji otwarcia 15. kadencji w hiszpańskim parlamencie. Królowa i księżna wyglądały podczas tej uroczystości nie jak matka i córka, ale jak siostry!

Oczy Hiszpanii skupione na księżnej Eleonorze. Zachwyca na każdym kroku

Najstarsze dziecko królowej Letizi i króla Filipa VI, księżna Eleonora kradnie serca poddanych, podobnie jak od wielu lat robi to jej matka. Księżna Eleonora uzyskała pełnoletność 31 października 2023 roku i d tego momentu sprawuje niezwykle ważną rolę obok matki i ojca. 

 Królewska hiszpańska para ma jeszcze jedną córkę - Zofię, która obecnie ma 16 lat. To właśnie Eleonora jest pierwsza w kolejce do tronu, a następnie jej siostra Zofia. 

Nic więc dziwnego, że uwaga mediów i Hiszpanów skupia się właśnie teraz na Eleonorze, która z wielkim przejęciem podchodzi do swojej roli i towarzyszy rodzicom podczas kluczowych dla państwa momentów. 

Tym razem pojawiła się wraz z królową Letizią i królem Filipem VI na paradzie wojskowej z okazji otwarcia 15. kadencji w hiszpańskim parlamencie i choć uroczystości przewodniczył sam król, to oczy zebranych były nie bez powodu skupione na Letizi i Eleonorze. 

Reklama

Nie jak matka i córka, a jak siostry. Eleonora i Letizia w podobnych kreacjach

Zarówno księżna Eleonora, jak i królowa Letizia podczas uroczystości przyciągnęły wzrok zebranych, a powodem były ich kreacje. Matka i córka wybrały choć w różnych kolorach suknie, to podobne do siebie krojem. 

Obydwie wybrały krój sięgający za kolana o lekko rozkloszowanej i plisowanej spódnicy. Do tego zabudowany dekolt i stosowna długość rękawów sprawiły, że kreacje były do siebie bardzo podobne w swej klasycznej i prostej formie. 

Sukienki pochodziły od różnych projektantów, ale stanowiły spójną jedność, co potęgowało wrażenie, że panie są raczej siostrami, niż jakoby miała łączyć je więź matka-córka. 

Obie panie postawiły także na naturalny makijaż i proste, rozpuszczone włosy. Widać także, że królowa Letizia jest dumna ze swojej starszej córki i wie, że w przyszłości doskonale poradzi sobie na królewskim tronie. 

Niedawno, z okazji swoich 18. urodzin księżna Eleonora przemówiła do rodaków, poruszając ich serca słowami: 

"Od dziś zawdzięczam wszystko wszystkim Hiszpanom, którym będę zawsze służyć z szacunkiem i lojalnością. Nie ma większej dumy. W tym bardzo ważnym dniu - który zawsze będę wspominała ze wzruszeniem - proszę Was, abyście mi zaufali, tak jak ja całą swoją ufność położyłam w naszej przyszłości, w przyszłości Hiszpanii. Bardzo dziękuję".

Wstąpienie na tron w przyszłości księżnej Eleonory będzie wielkim wydarzeniem. Jeśli się to stanie, będzie ona pierwszą królową panującą w Hiszpanii od czasów Izabeli II, która panowała w latach 1833-1868.Styl.pl
Dowiedz się więcej na temat: Królowa Letizia
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy