Reklama

Królowa szykuje niezwykły prezent dla Kate Middleton!

Pod koniec miesiąca, a dokładnie 29 kwietnia, książę William i jego małżonka będą obchodzić 10. rocznicę ślubu. Co z tej okazji przygotowała dla nich królowa Elżbieta II? Okazuje się, że brytyjska monarchini ma dla Kate wyjątkowy prezent!

Chociaż u Windsorów trwa żałoba po śmierci księcia Filipa, to mieszkańcy Pałacu Buckingham mają też powody do świętowania. 29 kwietnia Kate Middleton i książę William obchodzą wyjątkowy dzień. W tym roku wypada 10. rocznica ich ślubu, co niewątpliwie jest dla brytyjskiej rodziny królewskiej ważnym wydarzeniem. 

W zagranicznych mediach, w tym w "Daily Star" pisze się o tym, że królowa Elżbieta II ma zamiar podarować z tej okazji małżonce swojego wnuka niesamowity podarunek, aby pokazać jej, jak bardzo ją docenia. 

Co prawda, nie wiadomo do końca, co Kate Middleton otrzyma w prezencie od królowej, jednak spekuluje się, że może być to coś naprawdę wyjątkowego. 

Reklama

Sporo mówi się o uroczystej kolacji, jednak z uwagi na pandemię koronawirusa i śmierć wieloletniego małżonka Elżbiety II, może nie dojść ona do skutku.

Zamiast tego księżna Cambridge prawdopodobnie może spodziewać się podarku w postaci biżuterii rodowej. 

Jak myślicie, co królowa Elżbieta II podaruje żonie księcia Williama na rocznicę ślubu?

Inne gorące plotki

Mari Llewellyn i jej spektakularna metamorfoza

Zofia Zborowska. Waga o niczym nie świadczy! 

Dorota Gardias pokazała zgrabne nogi! 

Oscary 2021. Jak będzie wyglądać tegoroczna gala? 

Karolina Gilon w obcisłym kostiumie! 

Magdalena Górska. Co teraz robi piękna aktorka? 

Zobacz także:

Styl.pl
Reklama
Reklama
Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy