Reklama

Książę Harry i Meghan Markle kolejny raz nie są zaproszeni. To jasny komunikat

Zbliżające się uroczyste urodziny króla, czyli Trooping the Colour, to ważne wydarzenie w Wielkiej Brytanii. Od lat to wydarzenie gromadzi wszystkich najważniejszych członków rodziny królewskiej, ale w tym roku budzi to wyjątkowe poruszenie. Nie wiadomo, czy pojawi się na nim księżna Kate, ale wiadomo, że wielkimi nieobecnymi kolejny raz będą Meghan Markle i książę Harry.

Wielcy nieobecni na urodzinach króla Karola III. Kogo zabraknie?

Trooping the Colour, to święto obchodzone w Wielkiej Brytanii niezwykle hucznie. To właśnie wtedy świętuje się państwowo, w sposób uroczysty urodziny monarchy. Co roku odbywa się ono 15 czerwca, bez względu na to, kiedy tak naprawdę przyszedł na świat król, czy królowa. 

 To już drugi raz, gdy Brytyjczycy będą świętować urodziny króla Karola III, który tak naprawdę przyszedł na świat 14 listopada. 

Wokół wydarzenia już pojawiają się spore emocje ze strony brytyjskich mediów i poddanych. Pojawiają się pytania o obecność poszczególnych członków rodziny królewskiej. W centrum zainteresowania jest oczywiście wielka nieobecna - księżna Kate. 

Wiadomo już, że żona księcia Williama nie weźmie udziału w próbie do wydarzenia, ale o samej uroczystości i jej obecności nie ma jeszcze oficjalnych komunikatów. 

Reklama

Jasne już jest za to, że nieobecności kolejny raz będą Meghna Markle i książę Harry.

Zobacz też: Trudno było od niej oderwać wzrok. Księżna Kate wie, jak zwrócić na siebie uwagę

Meghan Markle i książę Harry wykluczeni. To wiele mówi o ich kontaktach z rodziną królewską

Pojawiły się doniesienia, że książę i księżna Sussex nie otrzymali zaproszenia na tegoroczną uroczystość, która odbędzie się 15 czerwca. Para nie otrzymała także zaproszenia na zeszłoroczną ceremonię, pierwszą w historii Trooping the Colour zorganizowaną na cześć króla Karol III.

Od czasu wycofania się ze stanowiska starszych członków rodziny królewskiej w 2020 r. Harry i Meghan rzadko pojawiali się na oficjalnych wydarzeniach królewskich. Ostatni raz uczestniczyli w Trooping the Colour w 2022 r., kiedy udali się do Londynu, aby uczcić Platynowy Jubileusz Królowej Elżbiety II. 

Jednak podczas swojej krótkiej wizyty oboje zachowywali dyskrecję i nie dołączyli do reszty rodziny podczas parady ani na tradycyjnym balkonie Pałacu Buckingham.

Ostatecznie wszyscy ci, którzy śledzą wydarzenia w brytyjskiej rodzinie królewskiej mogą spodziewać się ograniczonego występu członków monarchii na tegorocznym Trooping the Colour. O ile sytuacja w związku z niewiadomą obecnością księżnej Kate wynika z jej stanu zdrowia, tak nieobecność Meghan i Harry'ego po prostu kolejny raz wiele mówi na temat ich kontaktów z rodziną królewską. 

Wiele osób miało nadzieje, że po ogłoszeniu diagnozy nowotworu zarówno u króla Karola III, jak i u księżnej Kate, te relacje ulegną ociepleniu. Niestety, nic bardziej mylnego.

Zobacz też: 

Napływają kolejne niepokojące wieści o księżnej Kate. Aż smutno patrzeć

Księżna Kate na nowym portrecie. Publiczność zaszokowana, jak na nim wygląda

Styl.pl
Dowiedz się więcej na temat: Meghan Markle | książę Harry | księżna Kate | król Karol III
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy