Reklama

Księżna Kate zawsze olśniewa jednym szczegółem! Oto jej sekret!

Księżna Kate niejednokrotnie zachwyca swoim wyglądem. Wiele jej stylizacji już przeszło do historii, a kobiety na całym świecie inspirują się tym, jak wygląda. Podobnie jest z jej fryzurą, bo niemal zawsze jest ona perfekcyjna. Okazuje się, że sekret doskonałych włosów Kate jest bardzo prosty.

Magia księżnej Kate. Przez lata dochodziła do perfekcji

Gdy pojawia się publicznie, wzrok wszystkich jest skierowany tylko na nią. Księżna Kate wie, jak wyglądać idealnie. 

 Odkąd została narzeczoną, a następnie żoną księcia Williama, starała się być mistrzynią etykiety. 

Przez te wszystkie lata doszła do perfekcji i dziś zachwyca fanki na całym świecie swoimi stylizacjami. Czy to codziennie, sportowe, czy też niezwykle eleganckie, wieczorowe outfity robią wrażenie na opinii publicznej. 

Wiele osób stara się kopiować styl księżnej, odtwarzać jej minimalistyczne, pełne klasy makijaże oraz... fryzury. 

Zobacz także: Księżna Kate zastąpi księcia Andrzeja? Ma szansę na prestiżowe stanowisko

Reklama

Sekret włosów księżnej Kate. Szyk i elegancja zamknięta w koku

Włosy księżnej Kate zawsze są lśniące i wyglądają na zdrowe i mocne. To zasługa dobrej pielęgnacji i ekskluzywnych produktów. 

Kate Middleton jest jednak fanką prostych rozwiązań i unika wymyślnych fryzur. Zazwyczaj, gdy pojawia się publicznie jej włosy spięte są w koński ogon, kok, lub rozpuszczone układają się w błyszczące, naturalne fale i loki. 

Okazuje się, że gdy Kate wybiera kok i nie chce, by nawet jeden włosek odstawał od reszty fryzury na gotowe już upięcie naciąga niemal niewidoczną z daleka... siateczkę. To ona trzyma w ryzach koczek. Aby dojrzeć ten dodatek, trzeba stanąć naprawdę blisko danej osoby.

Zobacz także: Księżna Kate odwiedziła ośrodek psychiatryczny. Droga suknia i tania biżuteria

Ten trik świetnie sprawdza się u Kate podczas oficjalnych wyjść na świeżym powietrzu. Wówczas podmuchy wiatru nie naruszają fryzury. 

Gdy zaś księżna stawia na rozpuszczone włosy i loki tworzy je za pomocą lokówki i aby utrwalić fryzurę... sięga po nabłyszczający lakier i solidnie zrasza włosy. 

Następnie roztrzepuje je delikatnie palcami, by nie tworzyły sztucznego efektu. 


Styl.pl
Dowiedz się więcej na temat: księżna Kate
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy