Reklama

Księżniczka Eleonora wchodzi do gry!

Księżniczka Eleonora jest następczynią tronu Hiszpanii. Piętnastolatka ma już za sobą pierwsze indywidualne pojawienie się na publicznej uroczystości. Jakie wrażenie zrobiła?

Księżniczka Eleonora jest najstarszą córką króla Filipa VI i królowej Letycji. Pierwsze publiczne przemówienie księżniczki miało miejsce już dwa lata temu w Instytucie Cervantesa. Dziewczynka miała wtedy zaledwie 13 lat, 

Teraz w tym samym miejscu pojawiała się podczas obchodów 30-lecia tego instytutu. Po raz pierwszy pokazała się sama podczas oficjalnych uroczystości, co odbiło się szerokim echem w mediach. Z pewnością "światła reflektorów" będą teraz nieustannie skierowane na młodziutką księżniczkę, a jej styl i każdy szczegół ubioru szeroko komentowane. Jako nastolatka może mieć ogromny wpływ na swoje rówieśnice.

Reklama

Czy stanie się ikoną mody, jak inne młode kobiety z rodzin królewskich? Na tę uroczystość wybrała wzorzystą sukienkę Mirta z falbankami hiszpańskiej marki Poete. Podobne sukienki są dostępne w sklepie za około 70 euro, a na wyprzedaży za około 17 euro.

Czy Eleonora wywoła podobny efekt jak Kate czy Meghan? Modele sukienek, które zakładały, sprzedawały się na pniu.

Wszystko wskazuje na to, że tam może się stać. Księżniczka miała już na sobie tę samą sukienkę podczas rozdania nagród 'Princesa de Asturias' w październiku ubiegłego roku. Model został wyprzedany!

Od września księżniczka będzie uczyć się w UWC Atlantic College, gdzie uczęszczało wiele osób z rodzin królewskich. Podobnie jak inni uczniowie będzie mieszkać w internacie.  

Uwaga!

Kiedy zakwitną krokusy 2021? Nie przegap!

Czytaj więcej:

Chiara Ferragni. Jak stworzyła modowego bloga wartego miliony?

Emily Ratajkowski opublikowała zdjęcia z porodu!

Bettie Page. Tragiczne losy największej seksbomby lat 50.

Lottie Moss. Mogła przebić siostrę, głupio zaprzepaściła karierę

Paloma Elsseser. Rewolucja w modelingu

Kelly Brook wróciła do "szczęśliwego rozmiaru"

***

Przekaż 1% na pomoc dzieciom - darmowy program TUTAJ>>>

Zobacz także:


Styl.pl
Dowiedz się więcej na temat: hiszpańska rodzina królewska | ikona mody | sukienka
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy