Reklama

Reklama

Letycja zachwyciła kreacją. Królowa Hiszpanii postawiła na czerwień

Królowa Letycja to dla Hiszpanek prawdziwa ikona stylu. Kobiety uwielbiają ją również za to, że nie wstydzi się swoich pojawiających się już siwych włosów. Tym razem monarchini także zachwyciła kreacją - postawiła na sukienkę w czerwonym odcieniu. Zobacz, jak się prezentowała.

Hiszpańska królowa Letycja jest uważana za ikonę stylu. Chwalą ją zarówno jej rodacy, jak również media zagraniczne, które wyróżniają ją na tle innych europejskich monarchiń. Kreacje kobiety są oryginalne, a zarazem kobiece i eleganckie. Ostatnio po raz kolejny zadała szyku.

Królowa Letycja i jej czerwona kreacja

W tym tygodniu kobieta pojawiła się na wydarzeniu z okazji 15. rocznicy BBVA Microfinance Foundation, fundacji, która działa na rzecz równouprawnienia. Letycja zachwyciła swoją stylizacją wybraną na tę okazję.

Królowa postawiła na czerwień - miała na sobie sukienkę do kostek, z golfem i długimi rękawami, w ceglano-bordowym odcieniu. Jej talię podkreślał szeroki, czarny pasek. Monarchini dobrała do tego małą, kopertową torebkę w tym samym kolorze oraz czerwone, nieco szpilki, w barwie sukienki.

Reklama

Czytaj także: Stylizacje księżnej Kate i królowej Letycji. Która lepsza?

Królowa Letycja - życie i związki

Letycja jest żoną hiszpańskiego króla Filipa VI Burbona. Mężczyzna objął tron w 2018 roku po tym, jak jego ojciec, Jan Karol I podpisał akt abdykacji. Tym samym kobieta zyskała tytuł królowej. Małżeństwo ma dwie córki - Eleonorę i Zofię.

Zanim monarchini została członkinią hiszpańskiej rodziny królewskiej pracowała jako dziennikarka. Już wcześniej Letycja była mężatką - w 1998 roku, po 10 latach związku poślubiła nauczyciela literatury, Alonso Guerrero. Jednak zaledwie po roku para się rozwiodła.

Zobacz również: Nowoczesna monarchini i ikona stylu. Królowa Letycja świętuje 50. urodziny

Styl.pl
Dowiedz się więcej na temat: Królowa Letizia | hiszpańska rodzina królewska

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL