Reklama

Reklama

Małgorzata Rozenek-Majdan nie wstydzi się swoich blizn

Małgorzata Rozenek-Majdan wrzuciła ostatnio do sieci kilka nowych zdjęć, a na jednej z opublikowanych fotografii wyraźnie było widać jej blizny na nogach. Jaka historia za nimi stoi?

Małgorzata Rozenek-Majdan nie zwalnia tempa. Małżonka Radosława Majdana jest nie tylko prezenterką telewizyjną i bizneswoman, ale również wpływową influencerką, ponieważ jej profil na Instagramie obserwuje już ponad milion i 400 tysięcy osób. 

"Perfekcyjna pani domu" nawet podczas wakacji regularnie dzieli się ze swoimi fanami tym, co u niej słychać. Ostatnio postanowiła wrócić do Meksyku, gdzie całkiem niedawno spędzała wakacje. 

Tym razem jednak nie tylko dla przyjemności. Małgorzata Rozenek-Majdan pracuje tam, przy okazji korzystając z uroków tego pięknego miejsca. 

Podczas pobytu w Tulum prezenterka zdążyła pokazać swoim followersom kilka fotek w bikini oraz innych skąpych strojach. 

Kiedy jednak wyeksponowała swoje nogi, jej fani nie kryli zaskoczenia, ponieważ dokładne widać było na nich blizny. Kryje się za nimi niesamowita historia.

Reklama

"A od czego takie blizny na nogach?" - spytała w komentarzu Małgorzatę Rozenek-Majdan jedna z jej fanek, a "Perfekcyjna pani domu" szybko odpowiedziała na jej komentarz. 

"Jedna: od pogryzienia psa w dzieciństwie, a druga od muszli w morzu" - wyznała małżonka Radosława Majdana. 

Inne gorące plotki:

Natalia Siwiec w zjawiskowej stylizacji! 

Jak wygląda córka Kingi Rusin? 

Młodsza siostra Wiktorii Gąsiewskiej. Jak dwie krople wody? 

Maja Bohosiewicz w bikini

Izabella Miko zmieniła fryzurę! 

Meghan Markle manipuluje księciem Harrym? 

Zobacz także:

Styl.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy