Reklama

Małgorzata Rozenek-Majdan pokazała zaokrąglony brzuszek

Małgorzata Rozenek-Majdan, która 16 grudnia potwierdziła, że jest w ciąży, do tej pory ukrywała swoje ciążowe kształty pod szerokimi ubraniami. Jednak w końcu pokazała zaokrąglony brzuszek.

Tegoroczne święta są wyjątkowe dla rodziny Małgorzaty Rozenek-Majdan. Wkrótce rodzina się powiększy. To było największe marzenie, zarówno prezenterki, jak i jej męża Radosława Majdana.

Na świątecznym zdjęciu widać, że rodzina jest niezwykle szczęśliwa. Małgorzata ubrana w czerwoną, dopasowaną sukienkę, eksponuje zaokrąglony brzuszek.

W poście napisała: "Boże Narodzenie to czas pełen miłości, refleksji i dobrych życzeń i właśnie je nasza rodzina chciałaby Wam złożyć. Kochajcie się, radujcie się i bądźcie zdrowi Wesołych świąt Kochani".

Reklama

Te same zdjęcia ze świątecznej sesji zamieścił na swoim profilu Radosław Majdan i opisał je słowami: "Zdrowych, radosnych niezapomnianych świąt Bożego Narodzenia życzy Wam cała nasza piątka, bądźcie szczęśliwi".

Para nie ukrywała, że od dawna starała się o dziecko. Małgorzata własne doświadczenia z zapłodnieniem in vitro wykorzystała, by zwrócić uwagę na problemy par, dla których to jedyna szansa na powiększenie rodziny. Wydała niedawno także książkę "In vitro. Rozmowy intymne".

Zobacz także:


Styl.pl
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy