Reklama

Małgorzata Rozenek-Majdan w basenie z owocami. Fani komentują!

Małgorzata Rozenek-Majdan nie zrobiła najlepszego wrażenia na internautach swoim nowym postem w mediach społecznościowych. Znana prezenterka telewizyjna tym razem wrzuciła do sieci zdjęcie prosto z basenu wypełnionego owocami. Oberwało jej się za to w komentarzach od niektórych użytkowników Instagrama!

Małgorzata Rozenek-Majdan jest jedną z najbardziej wpływowych kobiet w polskim show-biznesie. Jej profil na Instagramie obserwuje już ponad milion i 447 tysięcy osób. 

"Perfekcyjna pani domu" regularnie publikuje w sieci nowe posty, a każdy z nich wzbudza sporo emocji. 

Niedawno jednak małżonka Radosława Majdana wywołała w komentarzach pod swoim zdjęciem istną burzę, a wszystko przez to, że wskoczyła do basenu pełnego owoców. 

"Czerp z życia pełnymi garściami, żyj kolorowo, zdrowo jedz. Czasem da się, to nawet połączyć" - napisała pod swoim zdjęciem. 

Reklama

"Trochę szkoda tych owoców", "Ludzie nie mają co jeść, a pani wyrzuca jedzenie. Obrzydliwe" - zarzucili Małgorzacie Rozenek-Majdan niektórzy followersi, którym nie spodobał się fakt, że prezenterka pływała w wodzie pełnej owoców, które można byłoby wykorzystać w inny sposób. 

Influencerka postanowiła odnieść się do fali krytyki, pod niektórymi z komentarzy. 

"Boże, zadałaś sobie trud kliknięcia i zobaczenia, o co chodzi, zanim weszłaś na te wyżyny świętego oburzenia? To o was więcej mówią te skojarzenia niż o mnie. To nie mi przyszłoby do głowy wrzucać tonę owoców do basenu, tylko dla zdjęcia. Jezu już przestańcie być tacy wspaniali i idealni" - broniła się gwiazda. 

Okazuje się bowiem, że Małgorzata Rozenek-Majdan wzięła udział w akcji, która polega na promowaniu doświadczania owocowej energii.

Czytaj również: 

Tak mieszka Kamil Durczok! 

Anna Dereszowska jest w ciąży! 

Magdalena Welc ma nową piosenkę! 

Zobacz także: 

Styl.pl
Dowiedz się więcej na temat: Małgorzata Rozenek-Majdan
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy