Reklama

Małgorzata Rozenek-Majdan zachwyciła w święta. Co za szyk!

Małgorzata Rozenek-Majdan znana jest ze swojej perfekcyjności i zamiłowania do świąt. Dlatego nic dziwnego, że także i w te święta zachwyciła idealnym wystrojem domu i doskonałym wyglądem podczas wigilii. Gwiazda podzieliła się z fanami zdjęciem z tego wyjątkowego wieczoru i zachwyciła prostą kreacją.

Święta u Małgorzaty Rozenek-Majdan. Było idealnie

Małgorzata Rozenek-Majdan uwielbia pokazywać swoje rodzinne życie w mediach społecznościowych. Nie brakuje tam zdjęć z wakacji, codzienności, ale też z ważnych wydarzeń, takich jak święta. 

 Przy okazji tych ostatnich gwiazda także zawsze niezwykle chętnie chwali się tym, jak udekorowała dom. 

Tym razem także nie zawiodła swoich fanów i pokazała tuż przed świętami odświętne dekoracje, a także powalającą choinkę. W samą wigilię zaś na jej profilu pojawiło się tradycyjne rodzinne zdjęcie, z mężem Radosławem Majdanem i synami - Stasiem, Tadeuszem i Henrykiem. 

Rodzina wyglądała jak z obrazka i nie można im odmówić idealności. Jednak to, co przykuło uwagę internautów, to kreacja gwiazdy. 

Reklama

Małgorzata Rozenek-Majdan w świątecznej czerwieni

Małgorzata Rozenek-Majdan znana jest ze swojego zamiłowania do przepychu. Niedawno była krytykowana za niektóre swoje wybory modowe, określane jako przesadne. Taką kontrowersję wywołała suknia, którą prowadząca "Dzień Dobry TVN" założyła na ostatni Bal Fundacji TVN. 

Tym razem jednak przy okazji Bożego Narodzenia gwiazda zachwyciła prostotą i klasyką. 

Na wigilijną kolację wybrała niezwykle prostą, czerwoną sukienkę o dopasowanym kroju i z długimi rękawami. Do tego proste, rozpuszczone włosy i oszczędny makijaż. 

Jedyną ozdobą był błyszczący na jej palcu pierścień. Trzeba przyznać, że taki minimalizm i klasyka zawsze się obronią, a Małgorzacie Rozenek-Majdan niezwykle do twarzy jest w czerwieni. 

 

Styl.pl
Dowiedz się więcej na temat: Małgorzata Rozenek-Majdan
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy