Reklama

Reklama

Małgorzaty Rozenek-Majdan ma słabość do najmłodszego syna

Najmłodszy członek rodziny państwa Majdanów jest oczkiem w głowie całej rodziny. Mały Henio przechodzi z rąk do rąk i zbiera soczyste buziaki od rodziców. Jak się zmienił w ciągu ostatnich miesięcy?

Blond czupryna, brzoskwiniowa skóra i uśmiech od ucha do ucha. Pogodny Henio z powodzeniem podbija media społecznościowe. Widać, że mama i tata nie mogą nacieszyć się najmłodszym synem. Buziaki nie mają końca. I tak każdego dnia.

"Uderzeniowa dawka słodyczy na dzień dobry" - napisała pod zdjęciem na Instagramie bezgranicznie zapatrzona w najmłodszego syna Małgorzata Rozenek-Majdan.Na kolejnych zdjęciach (wystarczy przewinąć) widać, że czułości ze strony taty też wprawiają malucha w wyjątkowy nastrój, lekki grymas jest zapewne kwestią przypadku. 

Reklama

Patrząc na najmłodszego członka rodziny trudno oderwać wzrok od stylizacji chłopca. Sweterki w szafach tonacjach i białe body to idealny, ponadczasowy zestaw dla chłopców. Tu widać rękę "Perfekcyjnej pani domu", która także na wyjazdach dba o idealny look swoich synów i męża. 

Zobacz także:

Styl.pl
Dowiedz się więcej na temat: Małgorzata Rozenek-Majdan | Dziecko | Rodzina | Miłość | Styl.pl

Reklama

Reklama

Reklama