Reklama

Reklama

Marcelina Zawadzka w nowej fryzurze

Była gwiazda TVP nie przestaje zachwycać swoich obserwatorów na Instagramie. Ostatnio podzieliła się zdjęciem z warszawskiego balkonu w nowej fryzurze.

Kariera Marceliny Zawadzkiej rozpoczęła się w 2011 roku, gdy zdobyła tytuł Miss Polonia. Następnie, jako pierwsza Polka od 1989 roku doszła do finałowej szesnastki podczas wyborów Miss Universe w 2012 roku. Od tego czasu Marcelina była rozchwytywana w telewizji. Była zapraszana do prowadzenia takich programów, jak "The Voice of Poland" czy "Bake Off - Ale ciacho!". Od 2015 roku była gwiazdą TVP za sprawą współprowadzenia programu porannego "Pytanie na śniadanie".

Niestety, ta telewizyjna sielanka zakończyła się po tym, jak w 2020 roku na jaw wyszła afera podatkowa z jej udziałem. Prokuratura postawiła jej zarzuty uszczuplenia podatku, przyjęcia i rozliczenia faktur oraz prania brudnych pieniędzy. Telewizja Polska zaczęła stopniowo rozluźniać współpracę z miss, aż w końcu zdecydowała o rezygnacji z Marceliny w roli prowadzącej programy. 

Od tego czasu gwiazda coraz rzadziej bywała w Polsce. Jej podróż rozpoczęła się w Tulum, gdzie towarzyszyła jej Natalia Siwiec. Następnie dzieliła się z obserwatorami relacją z podróży po Stanach Zjednoczonych. Jednocześnie, na jej Instagramie zaczęło pojawiać się coraz więcej reklam produktów, co nie było wcześniej możliwe ze względu na kontrakt z TVP. Widać, ze gwiazda znalazła nowy sposób na zarobek.

Reklama

Ostatnio Marcelina Zawadzka na swoim Instagramie opublikowała zdjęcie, na którym pozuje na warszawskim balkonie. Chciała pochwalić się nie tylko makijażem wykonanym przez Magdalenę Pieczonkę, lecz także nową, odświeżoną fryzurą. Teraz zachwyca fanów bujnymi lokami z delikatną grzywką. Zmieniła się również długość- gwiazda postanowiła lekko skrócić swoje piękne włosy. Uwagę obserwatorów przykuł także odważny dekolt gwiazdy. Niebieski top zakrywał naprawdę niewiele!

Co myślicie o nowej fryzurze Marceliny?

*** To może cię zainteresować ***

Małgorzata Rozenek-Majdan uważa, że bezpłodność powinna być leczona przy finansowym wsparciu państwa. In vitro dla każdego!

Barbara Kurdej-Szatan w nowej odsłonie. Co uchwycił fotograf? Takiego zdjęcia jeszcze nie miała

Magdalena Pieczonka pozuje bez bielizny. Odważne zdjęcia

Paulina Sykut-Jeżyna coraz szczuplejsza. Nad Bałtykiem odsłoniła ciało!

Magdalena Mołek objada się. Dziennikarka nie dba o linię? O co chodzi?

Styl.pl
Dowiedz się więcej na temat: Marcelina Zawadzka

Reklama

Reklama

Reklama