Reklama

Reklama

Martyna Wojciechowska pokazała zdjęcie sprzed 30 lat. Ma przekaz dla fanów!

Martyna Wojciechowska znana jest z tego, że bliskie jest jej hasło "body positive" i chętnie przekonuje inne kobiety, że są "wystarczające" i zawsze powinny być sobą. Jak się okazuje, nie jest to tylko czcze gadanie, bo dziennikarka i podróżniczka pokazała właśnie fanom zaskakujące zdjęcie sprzed 30 lat i podzieliła się z nimi ważnym przesłaniem!

Martyna Wojciechowska od czasu do czasu dzieli się z fanami fotkami sprzed lat. Jakiś czas temu opublikowała zdjęcie z czasów, gdy prowadziła pierwszą edycję programu "Big Brother", udostępniała także fotki promujące "Automianiaka". 

Dziennikarka, prezenterka i podróżniczka tym razem poszła jednak na całość i pochwaliła się fanom zdjęciem, zrobionym, gdy miała zaledwie 17 lat!

Zobacz również: Dramatyczne wyznanie Wojciechowskiej! Przyjaciel zmarł jej na rękach! 

Reklama

Martyna Wojciechowska pokazała fotkę sprzed 30 lat! "Masakra!!!"

Martyna Wojciechowska wrzuciła właśnie na Facebooka sentymentalny post. Gospodyni programu "Kobieta na krańcu świata" udostępniła zdjęcie, na którym pozuje w czarnej garsonce, białej koszuli z żabotem i kapeluszu z szerokim rondem. Pod zdjęciem napisała: 

Jak się okazuje, Martyna Wojciechowska miała wtedy zaledwie 17 lat i robiła wszystko, by wyglądać bardziej dojrzale. Dziś trochę tego żałuje i stara się przekonywać dziewczyny, że młodość nie potrzebuje mocnego makijażu, a naturalność zawsze jest w cenie.

Fani szybko zasypali dziennikarkę komentarzami, pisząc:

- "W pierwszej chwili myślałam ze to p.Izabella Trojanowska z Klanu, sesyjna stylówka była pierwsza klasa", "Szczerze mówiąc nie poznałam Cię, ale zdecydowanie wolę Cię w Twojej naturalnej wersji niż w stylizacjach tego typu", "To prawda, ja mając 39 lat czuję się o wiele lepiej niż w wieku 17.... Teraz chcę być sobą - czy to się komuś podoba czy nie", "Urocze. Ale być sobą to być sobą. Nic nas tak nie wzmacnia" - piszą, zgadzając się z przesłaniem Martyny. 

Wam też jest z nim po drodze?

Zobacz również:

Maciej Kurzajewski zrobił to dla Cichopek? Na ich ślub będą idealne! 

Styl.pl
Dowiedz się więcej na temat: Martyna Wojciechowska

Reklama

Reklama

Reklama