Reklama

Reklama

Megan McKenna tak wypoczywa na ekskluzywnych wakacjach! W tym bikini robi furorę!

Megan McKenna to brytyjska osobowość telewizyjna i piosenkarka, która zdobyła popularność w reality show "Ex na plaży", "Big Brother" oraz "The Only Way Is Essex". Gwiazda może pochwalić się pięknym głosem i to z tego najbardziej jest znana. Obecnie jednak gwiazda ma przerwę w karierze i wypoczywa na wakacjach, gdzie zachwyciła strojem kąpielowym.

Kim jest Megan McKenna?

 Megan McKenna w 2009 roku pojawiła się w brytyjskiej edycji programu "Mam Talent" wraz ze swoim zespołem Harmony. Wówczas zyskała fanów i uwagę jury. Jej kariera potoczyła się zaskakująco wartko, ale gwiazda jednocześnie nie stroniła od lekkich programów rozrywkowych, jak brytyjskie reality show. 

Także w mediach społecznościowych Megan zyskała spore grono fanów - jej konto obecnie obserwuje ponad 2 miliony internautów. 

Piękna Megan zauroczyła swoją osobą publiczność, ale także fani docenili jej urodę. Na zdjęciach, jakie prezentuje w swoich mediach społecznościowych, zachwyca sylwetką. 

Obecnie gwiazda przebywa w Hiszpanii, gdzie odpoczywa na rajskich wakacjach. Na najnowszym zdjęciu Megan pozuje nad basenem, siedząc pod parasolami. Gwiazda ma na sobie skąpe, kolorowe bikini, które jest hitem tego sezonu. 

Jednokolorowe stroje kąpielowe możemy odłożyć do szafy, w tym sezonie liczy się kolor i fantazja, a Megan McKenna doskonale o tym wie. 

Pochwaliła się także jak spędza wolny czas i nie żałuje sobie pyszności. Piosenkarka nie dba o dietę, gdy przebywa na urlopie i  opublikowała także zdjęcie, gdzie objada się tostami i frytkami. 

Widać, że spędza doskonały czas, relaksując się w gorącej Hiszpanii. 

Reklama

***  
Zobacz również: 

Królowa Elżbieta II w strachu! Tego się nie spodziewała! 

Elżbieta II: Garderoba Jej Królewskiej Mości

Styl.pl
Dowiedz się więcej na temat: Megan McKenna

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy