Reklama

Reklama

Meghan Markle nie planuje robić baby shower?

Meghan Markle jest w drugiej ciąży, jednak zagraniczne media donoszą, że wcale nie zamierza robić "baby shower". Skąd taka decyzja? Okazuje się, że żona księcia Harry'ego ma ważny powód!

Meghan i Harry od kilku miesięcy są na ustach dziennikarzy z całego świata, a odkąd ogłosili, że spodziewają się drugiego dziecka, wszyscy z zapartym tchem oczekują narodzin ich kolejnego potomka. 

Archie już niedługo zostanie starszym bratem uroczej dziewczynki, jednak okazuje się, że jego mama wcale nie ma zamiaru wyprawiać hucznej imprezy, zwanej potocznie "baby shower". 

Jak podaje "US Weekly", Meghan uznała, że nie byłoby to odpowiednie, biorąc pod uwagę to, co obecnie dzieje się na świecie. 

Żona Harry'ego nie chce robić imprezy, kiedy na całym globie trwa tyle konfliktów. Woli przeznaczyć te pieniądze na cele dobroczynne!

Reklama

Pierwsze "baby shower" Meghan Markle było huczne!

To ciekawe, ponieważ przed narodzinami Archiego Meghan Markle pojawiła się w Nowym Jorku na imprezie zorganizowanej dla niej za kilkaset tysięcy dolarów. 

Towarzyszyły jej w tym wydarzeniu przyjaciółki ze świata show-biznesu. Bawiły się z nią gwiazdy takie jak Serena Williams czy Jessica Mulroney.

Plotki, które również warto przeczytać:

Dorota Wellman w ogniu krytyki TVP! 

Kariera Hanny Lis. Jak zaczynała? 

Andrzej Krzywy musiał się przebranżowić! 

Tak wygląda ciało Anny Lewandowskiej

Zobacz także:

Styl.pl
Dowiedz się więcej na temat: Meghan Markle | baby shower

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy