Reklama

Reklama

Meghan obchodzi czterdzieste urodziny! Kto jeszcze urodził się w sierpniu?

Sierpień obfituje w urodziny wśród gwiazd, celebrytów i modelek. Czterdzieści lat temu na świecie pojawiła się Meghan, która organizuje huczne przyjęcie z tej okazji. Kto jeszcze będzie miał powody do świętowania? Madonna może zamawiać już tort i to nie koniec listy.

Meghan zaprosiła gości na czterdzieste urodziny. Ile wyda na przyjęcie?

Meghan obchodzi czterdzieste urodziny. Z tej okazji była księżna Sussex postanowiła, zorganizować przyjęcie. I to nie byle jakie. Według brytyjskich mediów żona Harry’ego na ten cel przeznaczyła około 10 milionów funtów.

Biorąc pod uwagę liczbę gości, 65 osób to w Kalifornii szykuje się niezapomniany wieczór. Żeby rodzina i najbliżsi przyjaciele mieli co wspominać, o wsparcie w organizacji przyjęcia poproszono eksperta w tej dziedzinie. 

Nad całością nietuzinkowych wrażeń ma czuwać mistrz eventów i przyjaciel Oprah Winfrey-Colin Cowie. W Santa Barbara nie ma speca lepszego od niego. To Cowie organizuje przyjęcia dla takich gwiazd jak Jennifer Aniston, Tom Cruise, Jennifer Lopez. Teraz do tych nazwisk dołączy Meghan Markle. 

Reklama

W jakim stylu będzie to przyjęcie? Colin Cowie podąża za trendami. W każdym ogrodzie potrafi wyczarować niepowtarzalny klimat. W dekoracjach przeważa biel, kryształy, cięte kwiaty, muzyka na żywo i siedziska ułożone w kształt greckiego amfiteatru, ale zawsze zamawiający ma ostatnie zdanie. 

Urodzinowy tort Meghan. Harry stanął na wysokości zadania

Jaki udział w organizacji przyjęcia będzie miał mąż Harry? Wnuk królowej Elżbiety zadba o detale. Już wiadomo, że w lokalnej cukierni zamówił tort dla Meghan. Czy deser będzie nawiązywał do smaków z wesela byłych Sussexów? 

Przypomnijmy, że wówczas na talerzykach deserowych dominowały nuty cytryny i dzikiego bzu. W cukierni prowadzonej przez małżeństwo w Santa Barbara także można znaleźć podobne smaki. Czas pokaże, na jakim torcie zabłyśnie czterdzieści świeczek Meghan.

Które gwiazdy obchodzą urodziny w sierpniu?

Cary Delevingne świętuje urodziny. Ile lat ma modelka?

Cary Delevingne to zodiakalna lwica. Urodziła się i wychowała w Londynie. Jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych brytyjskich modelek. Zaraz po skończeniu szkoły została wyłapana przez agencję Storm Model Management, która bez wahania podpisała kontrakt. 

I słusznie, bo projektanci byli zachwyceni urodą londyńskiej piękności. Delevingne brała udział w kampaniach dla Chanel, Yves Saint Laurent czy DKNY. W sierpniu Cary Delevingne obchodzi swoje 29 urodziny.

Charlize Theron zaprasza gości na urodziny w sierpniu

Wróżono jej karierę modelki. Ona miała inne plany. Marzyła o byciu tancerką, Niestety kontuzja kolana zweryfikowała te marzenia. I może dobrze, bo dzięki temu Charlize Theron zadebiutowała na srebrnym ekranie. W sierpniu ulubienica Woody’ego Allena będzie zapraszać gości na przyjęcie urodzinowe z okazji 46 urodzin.

Claudia Schiffer: Modelka, która się nie starzeje

Claudia Schiffer to niemiecka modelka, która w latach 90. była rozchwytywana przez projektantów. Jej urodę można było podziwiać na wybiegach, sesjach oraz reklamach lub teledyskach. Jej związkowi z Davidem Copperfieldem kibicował cały świat, ale po sześciu latach narzeczeni się rozstali. W tym roku blond piękność będzie obchodziła 51 urodziny.

Które urodziny obchodzi Madonna?


Madonna swoją karierę zaczynała jako tancerka. Przypadek sprawił, że w Nowym Jorku dostrzeżono nie tylko jej ruch sceniczny, ale i wokalny talent... Czyżby odziedziczony po ojcu Włochu? Nie skończyła studiów, postawiła wszystko na jedną karę, aby w 2021 roku obchodzić urodziny jako diwa muzyki pop. 16 sierpnia Madonna będzie dmuchać 63 świeczki na torcie.

***

Ile zarabia Meghan po odejściu z rodziny królewskiej?

Kto kopiuje styl Meghan? Nie uwierzycie jak sprytnie to robi!

Czterdzieste urodziny Meghan. Lista gości pilnie strzeżona

Zobacz także:

Styl.pl
Dowiedz się więcej na temat: Madonna | Claudia Schiffer | Charlize Theron | Sussex Royal | tort

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy