Reklama

Reklama

Modelka z monobrwią łamie stereotypy

Moda na idealnie wyregulowane brwi trwa od kilku sezonów. Jednak nie wszyscy za nią podążają. Modelka Sophi Hadjipanteli jest znana ze swej kruczoczarnej gęstej monobrwi. Mimo że wielokrotnie nalegano, by wydepilowało nadmierne owłosienie, konsekwentnie tego odmawia.Jeszcze kilka lat temu kobiety podążając za trendami niemal w całości depilowały sobie brwi i zamiast nich rysowały cienki kontur kreską do oczu. Teraz modne są gęste, idealnie wycieniowane włoski i właśnie tego oczekują projektanci mody od swoich modelek.

Sophia Hadjipanteli pochodzi z Grecji i pracuje jako modelka. Jej znakiem rozpoznaczym jest gęsta monobrew. Kobieta jest blondynką i specjalnie farbuje owłosienie nad oczami na kruczoczarny kolor, by jeszcze bardziej je podkreślić. Jej wyjątkowy wygląd doceniają ludzie z całego świata, jej konto na Instagramie śledzi już prawie 70 tysięcy osób.

Modelka zdaje sobie sprawę z tego, że jej wygląd odbiega od powszechnego kanonu. Rozumie to, ale nie ma zamiaru się tym przejmować. Po prostu jej zdaniem jej twarz z monobrwią wygląda lepiej. Jeśli ktoś uważa inaczej, ma do tego prawo, ale Sophia nie zamierza się tym przejmować.

Reklama

Ostatnio na swoim Instagramie napisała: "Mam monobrew i to jest mój wybór. To sprawia, że jestem, kim jestem. Kiedy oceniacie innego przez to, że noszą makijaż, farbują włosy, zmieniają się zewnętrznie i wewnętrznie, tylko dlatego, że wy tego nie robicie, jesteście tak toksyczni".

Zobacz także:

Styl.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy