Reklama

Reklama

Monika Mrozowska w nowej fryzurze

Monika Mrozowska zaufała fryzjerowi i zdecydowała się na metamorfozę. Zrezygnowała z bujnych loków, z którymi od lat jest kojarzona przez fanów i wygląda teraz naprawdę fantastycznie. Czy świeży look optycznie odjął lat znanej mamie czwórki dzieci?

Monika Mrozowska, która zdobyła dużą popularność za sprawą roli Majki w "Rodzinie Zastępczej", ma obecnie 41 lat i jest matką czwórki dzieci w różnym wieku. 

Na nadmiar czasu z pewnością więc nie narzeka, ale pomimo tego zawsze znajduje czas dla swoich fanów w mediach społecznościowych. 

Artystka regularnie dzieli się ze swoimi followersami na Instagramie nowymi zdjęciami, a niedawno zaprezentowała się w zupełnie nowej fryzurze. 

Jej bujne loki, z którymi często bywa kojarzona, zostały nieco ujarzmione. 

Patrzcie tylko, jak Monika Mrozowska wygląda po metamorfozie!

Nowa fryzura Moniki Mrozowskiej podzieliła fanów

Reklama

Widać, że Monika Mrozowska jest zadowolona z efektu po wizycie w salonie fryzjerskimi. Trzeba przyznać, że faktycznie w nowej fryzurze wygląda fantastycznie, chociaż jej fani w social mediach mają na ten temat różne opinie!

"Jest szał", "bellissima! - piszą jedni, podczas gdy drudzy wprost przyznają w komentarzach, że aktorka bardziej podobała im się w poprzednim wydaniu. 

A jak wy oceniacie przemianę Moniki Mrozowskiej

Czytaj również: 

Martyna Wojciechowska grozi sądem. O co poszło?

Zmniejszyła piersi, by poprawić komfort życia. Biust niespodziewanie odrósł

Cezary Żak rezygnuje z aktorstwa?! Słowa gwiazdora są jednoznaczne

Zobacz także: 

Styl.pl
Dowiedz się więcej na temat: Monika Mrozowska | fryzury gwiazd | metamorfoza gwiazd

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy