Reklama

Natalia Siwiec znów wyjechała na wakacje

Natalia Siwiec jako jedna z najbardziej znanych polskich influencerek należy do tych gwiazd, które wakacje mają cały rok. Gdzie znów wyjechała "Miss Euro 2012"?


Natalia Siwiec zyskała popularność, gdy w 2012 roku okrzyknięto ją "Miss Euro 2012". Od tego czasu gwiazda bryluje w show-biznesie, zajmując się przy okazji modelingiem i sporadyczną grą w filmach. W 2019 roku wystąpiła w filmie Macieja Kawulskiego "Jak zostałem gangsterem. Historia prawdziwa".

Instagramowe konto Natalii Siwiec śledzi 1,3 mln użytkowników. Swoich obserwatorów zdążyła już przyzwyczaić do tego, że nie potrafi zbyt długo wytrzymać w Warszawie, w której mieszka na stałe. Podczas pandemii Natalia Siwiec wstawiała mnóstwo zdjęć ze swoich egzotycznych podróży, w które udawała się wraz ze swoim mężem, Mariuszem Raduszewskim i córeczką Mią.

Natalia Siwiec ma wakacje cały rok?

Była Isla Blanca, Tulum z Blanką Lipińską i Puerto Escondino. Można rzec, że polska celebrytka żyje od urlopu do urlopu, wybierając najbardziej zapierające dech w piersiach destynacje.

Reklama

Tym razem przyszedł czas na miejsce, do którego podróż zajmuje nieco krócej. Ostatnie zdjęcie, które Natalia Siwiec wstawiła na swój Instagram zdradza, że gwiazda tym razem wybrała Kretę.

Natalia Siwiec w sandałkach w stylu boho

Natalia Siwiec miała na sobie długą, niebieską sukienkę. Swoją wakacyjną stylizację uzupełniła o plecione sandałki w stylu boho i słomkową torebkę. Dowodem na to, że stała się trendsetterką jest ilość pytań o każdy element garderoby. Jedna z jej obserwatorek skomentowała nawet: "Natalka, podziwiam Cię za cierpliwość do tych wszystkich pytań "a skąd to, a skąd tamto?" Wszystko jest oznaczone a dalej pojawiają się te durne pytania." Tymczasem czekamy na więcej zdjęć z letnimi stylizacjami!

*** To może cię zainteresować ***

Natalia Siwiec jako Miss Euro 2012 zawładnęła publicznością

Księżna Kate zdobyła się na wyjątkowe wyznanie o dzieciach

Klaudia Halejcio pokazała wózek. Pojazd dla jej córki kosztował majątek


Styl.pl
Dowiedz się więcej na temat: Natalia Siwiec

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy