Reklama

Nazywali ją „najpiękniejszą dziewczynką świata”. Co dziś porabia 22-letnia Thylane Blondeau?

Thylane Blondeau zyskała popularność w młodym wieku. Francuzka była określana mianem „najpiękniejszej dziewczynki świata” i od zawsze zachwycała urodą. Dziś ma 22 lata i nadal działa w modelingu. Od czasu do czasu odsłania kulisy swojego życia prywatnego na Instagramie.

Thylane Blondeau już jako 4-latka zadebiutowała na wybiegu Jeana Paula Gaultiera. Dwa lata później została okrzyknięta mianem "najpiękniejszej dziewczynki świata". Francuzka ma już 22 lata i robi zawrotną karierę w modelingu. Jej znaki rozpoznawcze to magnetyzujące błękitne oczy i pełne usta.

"Najpiękniejsza dziewczynka świata" ma już 22 lata. Co dziś porabia?

Thylane Blondeau urodziła się 5 kwietnia 2001 roku we Francji. Jest córką prezenterki telewizyjnej Veroniki Loubry i piłkarza Patricka Blondeau. Modelka od dłuższego czasu jest w związku z dj-em Benjaminem Attalem.

Reklama

Thylane Blondeau nadal robi karierę w modelingu i chętnie pojawia się na branżowych imprezach.

Zobacz też: Anna Wendzikowska zachwyciła stylizacją. Postawiła na modny w tym sezonie trencz

Thylane Blondeau na Instagramie

Modelka cieszy się też ogromnym zainteresowaniem na Instagramie, gdzie obserwuje ją ponad 6 milionów osób. 22-latce zdarza się dzielić kadrami ze swojego zawodowego lub prywatnego życia, odsłania kulisy sesji zdjęciowych, relacjonuje swoje podróże i zdradza, jak spędza czas wolny.

Gwiazda jednak niezbyt często dzieli się nowymi zdjęciami ze swoimi obserwatorami. W ostatnim czasie postanowiła zrobić wyjątek. Gdy opublikowała zdjęcie po dłuższe przerwie, fani pisali: "Tęskniliśmy", "Brakowało nam twoich postów".

Zobacz też: Katarzyna Cichopek "igra z ogniem" w krótkim sweterku. Fani w szoku

Thylane Blondeau na wakacjach. "Najgorętsza turystka"

Blondeau najwyraźniej postanowiła posłuchać ich próśb i zasypała ich kolejną porcją zdjęć. Na najnowszych ujęciach relacjonuje swój pobyt w Izraelu. Modelka w swoich stylizacjach postanowiła wyeksponować zgrabne, długie nogi w jeansowych szortach. Trzeba przyznać, że jej figura robi wrażenie!

Oprócz tego Thylane podzieliła się kadrami pięknych widoków, jakie towarzyszą jej w trakcie wypoczynku.

Internauci postanowili życzyć modelce udanego wypoczynku. "Przybyła do nas najgorętsza turystka" - napisał jeden z fanów Thylane.

Zobacz też: Anna Popek eksponuje wdzięki niczym rasowa modelka

***

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: thylane blondeau

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy