Reklama

Olga Frycz pokazała dziecko

Aktorka i jej partner doczekali się córki o imieniu Helena.

Na Instagramie aktorki pojawiła się zdjęcie jej dziecka, które podpisała słowami: "Z całego mojego serca pragnę podziękować Dyrekcji oraz całemu Personelowi Szpitala Specjalistycznego im. Świętej Rodziny za stworzenie mi idealnych warunków do przywitania na świecie naszej córeczki Heleny. 

Dziękuję za wspaniałą opiekę położniczą (szczególnie dziękuję za cierpliwość, wyrozumiałość i za życzliwość kochanej pani położnej Natalii Michalczuk). Ogromne podziękowania dla dr n. med. Marty Szajnik , za przeprowadzenie mnie przez magiczny okres ciąży oraz za to, że była przy mnie i czułam się bardzo bezpiecznie i spokojnie podczas tego najważniejszego wydarzenia jakim był poród. 
Dziękuję również mgr. Joannie Mróz za wprowadzenie mnie w tajniki połogu i macierzyństwa na szkole rodzenia. 
Jestem wdzięczna, szczęśliwa, zaopiekowana i gotowa na rozpoczęcie najpiękniejszej przygody mojego życia właśnie dzięki Wam" - (pisownia oryginalna).

Reklama

Ojcem Helenki jest Grzegorz Sobieszek, psychopedagod, były zawodnik i trener sztuk walki. To właśnie w trakcie treningu poznał Olgę Frycz. Aktorka chciała nauczyć się boksu tajskiego. Jak zdradza w rozmowie z "PANI", trener od razu przyciągnął jej uwagę. Dla kobiety, która od dawna otaczała się wrażliwymi artystami związek ze sportowcem był nowością. Olga Frycz zdradza, że to ona wykonała pierwszy krok i otwarcie powiedziała Grzegorzowi o uczuciach, które do niego żywi.

Grzegorz Sobieszek na swoim Instagramie opublikował zdjęcie z córeczką. Zdradził, że Helenka przyszła na świat w poniedziałek i otrzymała imię po jego babci. 

Zobacz także:

Styl.pl
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama