Reklama

Reklama

Omena Mensah prezentuje się w bikini podczas podróży poślubnej

Omena Mensah, wraz z mężem, udała się w podróż do Indonezji. Para spędza cudowny czas na archipelagu Raja Ampat, który jest rajem dla miłośników podwodnego świata.

Omena po trzyletniej przerwie w nurkowaniu i, jak sama pisze, po "bardzo ciężkiej operacji płuc w ubiegłym roku", zdecydowała się zejść pod wodę. "Zejście pod wodę nie było łatwe. Jednak ciekawość i pewność tego, że tam na dole będę w dobrych rękach osób, które o mnie zadbają, pozwoliły mi przełamać obawy i podjąć wewnętrzne wyzwanie - bo czym byłoby życie bez odwagi, czym byłoby życie w ciągłym strachu - życiem bez zmian - życiem bez rozwoju i satysfakcji..." - napisała.

Zdjęcie z nurkowania podpisała: "Przy Tobie nawet najgłębsza odchłań oceanu nie jest mi straszna ... Cudnie, że jesteś obok nawet w tak ekstremalnych dla człowieka warunkach przyrody.) ....dzielenie pasji i przeżywanie razem z ukochana osoba to maksymalna frajda i radość.) dziękuje Kochanie za świetne chwile tu na powierzchni wody i pod nią" (pisownia oryginalna).

Reklama

Przy okazji prezenterka telewizyjna pokazała się na Instagramie w bikini. Obserwatorzy zachwyceni są jej figurą: "Omi, jakie ciało, uwielbiam!!!" - napisała Ania Wendzikowska, z kolei komentarz Ani Lewandowskiej brzmi: "Oniemiałam. Co za ciało". Trzeba przyznać, że wygląda rewelacyjnie.

Zobacz także:

Styl.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy