Reklama

Piękniejsza ja - Piękniejsze Życie

Konkurs już się zakończył. Lauratkami konkursu Piękniejsze Życie zostały: Elunia479, olgalein, KasiaN20, UrszulaMaria, Ostaszek. Bardzo dziękujemy wszystkim za udział.

W konkursie nagrodami były zaproszenia na warsztaty makijażu pt. "Piękniejsza Ja - Piękniejsze Życie". To spotkanie będzie wyjątkowe: przygotowujemy je we współpracy z Fundacją Piękniejsze Życie.

To spotkanie z cyklu Instytut Stylu będzie wyjątkowe: przygotowujemy je we współpracy z Fundacją Piękniejsze Życie. Jest skierowane do kobiet w trakcie leczenia onkologicznego. Tematem spotkania jest makijaż korekcyjny, maskujący niedoskonałości i poprawiający rysy twarzy, który pozwoli zminimalizować widoczne uboczne skutki chemio- i radioterapii.

Zasady konkursu

Aby wziąć udział w konkursie należało odpowiedzieć na pytanie: Dlaczego chcesz wziąć udział w warsztatach pt. "Piękniejsza ja - Piękniejsze Życie", poświęconych makijażowi korekcyjnemu?"

Reklama

Odpowiedzi należało przesłać wiadomością wewnętrzną (jeśli nie masz jeszcze konta - zarejestruj się tutaj) do użytkownika o nazwie Konkursy Dodatkowo należało podać swoje dane osobowe: imię i nazwisko, adres email, adres zamieszkania i numer telefonu.

Nagrody w konkursie

Warsztaty makijażu pt. "Piękniejsza Ja-Piękniejsze Życie" odbędą się 24 listopada w perfumerii Douglas w CH Arkadia w Warszawie. Dodtakowo każda uczestniczka warsztatów otrzyma podręcznik makijażu Bobbie Brown.

Fundacja Piękniejsze Życie

Fundacja, założona w maju 2011 roku, jest następstwem programu "Piękniejsze Życie", będącego polską edycją międzynarodowego projektu "Look Good ... Feel Better". Program ten pomaga kobietom, które przechodzą leczenie onkologiczne. Powstał w Stanach Zjednoczonych w 1989 roku, a obecnie działa już w 24 krajach na świecie. Od początku jego istnienia w warsztatach brało udział już ponad milion pacjentek.

W Polsce "Piękniejsze Życie" zadebiutowało jesienią 2006 roku, z inicjatywy firm członkowskich Polskiego Związku Przemysłu Kosmetycznego. Obecnie rocznie 600 pacjentek bierze udział w warsztatach organizowanych w Centrach Onkologii w Warszawie, Łodzi, Lublinie, Łomży i Kielcach.

W ramach programu Piękniejsze Życie, w szpitalach/klinikach onkologicznych organizowane są, co miesiąc, bezpłatne, dwugodzinne warsztaty, podczas których specjalnie przeszkoleni wolontariusze - zawodowi makijażyści i kosmetyczki, prowadzą dla 10-osobowych grup pacjentek wieloetapowy program pielęgnacji skóry i makijażu. Kobiety, które zmagają się z chorobą nowotworową, uczą się wykonywać makijaż, który pomaga ukryć widoczne uboczne efekty leczenia onkologicznego. Celem Fundacji jest podniesienie jakości życia tych pań oraz zwiększenie ich wiary w siebie. Wszystkie pacjentki opuszczają warsztaty uśmiechnięte, bardziej pewne siebie, z pozytywnym nastawieniem i jeszcze większą siłą do walki z rakiem.

www.piekniejszezycie.org

Przeczytaj regulamin konkursu

Styl.pl
Dowiedz się więcej na temat: konkurs
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy