Reklama

Reklama

Pierce Brosnan kocha swoją żonę w każdym rozmiarze

Pierce Brosnan od 20 lat pozostaje w szczęśliwym małżeństwie z dziennikarką i aktorką, Shaye Smith. Jaki jest sekret trwałości ich związku, który z roku na rok wydaje się być coraz silniejszy? Artysta kocha swoją żonę niezależnie od wszystkiego. Nie przeszkadza mu upływ czasu, ani dodatkowe kilogramy ukochanej, która na przestrzeni lat bardzo się zmieniła. Wciąż jest jednak piękną kobietą!

Pierce Brosnan to 68-letni irlandzki aktor i producent filmowy, który pomimo wieku wciąż cieszy się dużym powodzeniem wśród płci pięknej. 

Choć do przystojnego artysty wzdycha wiele kobiet, on od lat pozostaje wierny jednej. 

W 2001 roku poślubił 58-letnią dziennikarkę i aktorkę Shaye Smith i choć lata mijają, a wygląd jego wybranki się zmienia, on wciąż jest w niej zakochany tak samo, jak dawniej.

Pierce Brosnan i Shaye Smith. 20 lat po ślubie wciąż się kochają

Pierwsza żona Pierce’a Brosnana Cassandra Harris w 1991 roku zmarła na raka w wieku 43 lat, a aktorowi przez długi czas ciężko było się z tym pogodzić, jednak trzy lata później podczas jednej z imprez w Meksyku jego życie odmieniło się za sprawą spotkania z przepiękną dziennikarką, Keely Shaye Smith

Reklama

To była miłość od pierwszego wejrzenia. Ich pierwszy syn Dylan Thomas urodził się w 1997 roku, a drugi Paris Beckett przyszedł na świat w 2001 roku. 

Kilka miesięcy później para postanowiła zalegalizować związek. Pobrali się 4 sierpnia 2001 roku i, choć od tego czasu minęły już dwie dekady, oni wciąż są w sobie zakochani. 

Pierce Brosnan często postarza, że żona jest spełnieniem jego marzeń. Kocha ją za charakter, pasję i siłę, bez której on nie potrafiłby przetrwać. Mówi, że wciąż uginają się pod nim kolana, kiedy Keely Shaye Smith na niego patrzy i tęskni za nią zawsze, gdy nie ma jej obok. 

Aktor wyznał kiedyś w wywiadzie z "People", że sekret jego udanego związku z aktorką tkwi w tym, że uwielbiają spędzać razem czas. 

Pierce Brosnan nie rozumie, dlaczego niektórzy fani krytykują wygląd jego żony, który zmienił się po urodzeniu dzieci. Keely przytyła, jednak on wciąż jest wpatrzony w ukochaną jak w obrazek. 

Broni jej, mówiąc, że kocha jej każdy kilogram. Liczy się dla niego przede wszystkim to, jaką jest osobą. Waga to tylko liczba, a Keely Shaye Smith przez lata wspierała nie tylko Pierce'a, ale również jego dzieci z pierwszego małżeństwa, także te adoptowane. 

Małżonka aktora towarzyszyła mu w trudnych momentach, m.in. wtedy, kiedy córka Cassandry, Charlotte zmarła na raka.

Czytaj również:

Natalia Kukulska o relacji z córką 

Agnieszka Włodarczyk na wakacjach z rodziną

Agata Buzek i Jacek Braciak rozstali się? 

Zobacz także:

Styl.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy