Reklama

Pokaz Doroty Goldpoint na Targach Ślubnych WEDDING

Targi ślubne WEDDING odbędą się w dniach 19-20 listopada w prestiżowej lokalizacji PGE Narodowy. W programie przewidziano kilkanaście pokazów mody ślubnej, w tym widowiskową kolekcję minimalistycznych sukni ślubnych uznanej projektantki Doroty Goldpoint.

Gwiazdą pokazu pt. "Ślub na wybiegu" będzie znana z serialu "Ranczo" aktorka, Magdalena Waligórska-Lisiecka, która we wrześniu tego roku wzięła ślub w Rzymie i wybrała na tę okazję suknię ślubną z kolekcji projektantki.

Minimalistyczna kolekcja

Dorota Goldpoint to luksusowa marka dla kobiet, ceniących szlachetność tkanin, staranność wykonania oraz szlachetną minimalistyczną formę. W ciągu zaledwie dwóch lat działalności została nagrodzona czterema statuetkami, w tym "Businesswoman Roku 2014 w kategorii Projektant Roku - ekskluzywna odzież damska" magazynu BUSINESSWOMAN&LIFE czy "Luksusowa Marka Roku 2016 - Twórca luksusu". Markę pokochały takie gwiazdy, jak: Bożena Dykiel, Małgorzata Pieńkowska, Małgorzata Potocka, Małgorzata Kożuchowska, Anna Korcz, Joanna Racewicz czy Dorota Gardias. Podczas Targów Ślubnych WEDDING Dorota Goldpoint zaprezentuje 10 propozycji ślubnych - na wybiegu znajdą się zarówno minimalistyczne suknie z jedwabiu, jak i kombinezony i garnitury ślubne ze szczyptą awangardy.

Reklama

- Zmieniające się zapotrzebowanie młodych kobiet na stylizacje ślubne prowadzi nas do stworzenia propozycji odmiennych od dobrze nam znanych sukni ślubnych - tłumaczy projektantka. - Dlatego w mojej kolekcji suknie mają bardzo czystą klasyczną formę, doskonałą konstrukcję, są jednak bardzo minimalistyczne, wykonane z pięknych, szlachetnych tkanin. Proponuję również spodnium jako alternatywę sukni lub garnitur frakowy bądź smokingowy. W pokazie zobaczymy również 15 stylizacji dla druhen i gości weselnych z zapomnianymi już nakryciami głowy firmy Kristin oraz koktajlowymi torebkami firmy Gawor. Pokaz będzie swoistego rodzaju spektaklem gdzie przy fanfarach ślubnych obejrzymy malowniczy obraz panny młodej - w tej roli dobrze znana z serialu "Ranczo" aktorka Magdalena Waligórska-Lisiecka w towarzystwie gości weselnych. Będą przepięknie ubrane dzieci w stylizacjach Biscotti Collezioni i wybieg usłany płatkami róż.

Plejada gwiazd na Targach Ślubnych WEDDING

Targi Ślubne WEDDING już po raz trzeci odbędą się na Stadionie PGE Narodowy. Na odwiedzających czeka wiele atrakcji i niespodzianek, które sprawią, że będzie to najbardziej inspirujący weekend ślubny tego roku.

Gościem specjalnym Targów będzie ikona polskiej mody - Maciej Zień, który w swoim premierowym pokazie zaprezentuje suknie ślubne na  sezon 2017.  Swoje najnowsze kolekcje sukien pokażą też m.in.: Rina Cossack, Laurelle, Atelier vie de château, Adria czy Mona Liza.

Prowadzącym pokazy będzie Mister Polski - Rafał Maślak. Młode pary, które odwiedzą targi, będą miały okazję zgłosić się do udziału w programie Izabeli Janachowskiej - "I nie opuszczę cię aż do ślubu", emitowanego na antenie TVN Style. Prezenterka i tancerka poprowadzi również panel, w którym opowie o tym, jaki powinien być pierwszy taniec na weselu oraz udzieli praktycznych porad, jak chodzić na szpilkach.  W programie targów nie zabraknie także niepowtarzalnego występu prekursorki burleski w Polsce - Pin Up Candy, której pokaz oczarował jury programu "Mam talent".

Rafał Maślak zaprasza na Targi Ślubne WEDDING:Styl.pl/materiały prasowe

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy