Reklama

Reklama

Polska kulturystka robi furorę w sieci!

Tatiana Zalas to 46-letnia kulturystka. Kobieta aktywnie prowadzi media społecznościowe i zaskakuje instagramowych fanów niezwykłymi zdjęciami. Ostatnio podzieliła się z nimi wyjątkowymi przemyśleniami.

Tatiana Zalas jest brązową medalistką Mistrzostw Europy Santa Susanna 2020. Na co dzień pracuje jako trenerka personalna w jednej z poznańskich siłowni. Tatiana cieszy się również sporą popularnością na Instagramie. Jej profil obserwuje kilka tysięcy osób, które są pod ogromnym wrażeniem kulturystki. Trzeba przyznać, że mięśnie Zalas są naprawdę imponujące.

"Ciągle słyszę, że wyglądam lepiej od niejednego faceta na siłowni. Fakt... skupiam na sobie wzrok. Powodów może być mnóstwo..." - napisała w jednym z ostatnich postów. Tatiana dodała również, że nie przejmuje się komentarzami na temat swojej sylwetki. Jest dumna z tego, jak wygląda. W końcu ciężko na to pracowała.

Reklama

"Wyglądam tak, jak chcę wyglądać. Taka sobie się podobam. Długo musiałam czekać, żeby móc zrealizować to marzenie" - wyznała.

Tatiana dodała niedawno wideo, na którym eksponuje mięśnie brzucha. W komentarzach pod postem pojawiło się mnóstwo komentarzy. Większość użytkowników była zachwycona sylwetką kulturystki.

Czy wam również podoba się figura Tatiany Zalas?

Zobacz także:

Styl.pl

Reklama

Reklama

Reklama