Reklama

Polski vlogger u Ellen DeGeneres? Czy to aby na pewno prawda?

Jest autorem programu 20m2, rozmawiał z największymi polskimi gwiazdami, jest coachem i współpracuje z dziesiątkami polskich marek - Łukasz Jakóbiak spełnił kolejne wielkie marzenie! Fani mają jednak pewne ale...

Od kilku lat przepytuje polskie gwiazdy w swojej maleńkiej kawalerce, motywuje ludzi do działania i spełnia swoje marzenia. Łukasz Jakóbiak, autor vloga 20m2 i trener osobisty spotkał się z Ellen DeGeneres, której show od lat oglądają miliony widzów na całym świecie. Łukasz nie tylko miał okazje się z nią zobaczyć, ale także usiąść na kanapie w jej słynnym programie.

Jakóbiak od lat jest mistrzem w spełnianiu tego, co sobie zaplanuje - ma już na swoim koncie spotkania z dziesiątkami gwiazd, w tym między innymi z Lady Gagą. Na jego spotkania motywacyjne przychodzą dziesiątki tysięcy ludzi, a na YouTube subskrybuje go ponad 350 tysięcy użytkowników. Na ten moment nie wiadomo o czym dokładnie vloger rozmawiał z Ellen, a emisja odcinka zaplanowana jest na lipiec 2017.

Reklama

Fani doszukują się w tym jednak teorii spiskowej i próby zwrócenia na siebie uwagi - zarzucają vlogerowi, że Ellen wygląda inaczej na zdjęciu niż w rzeczywistości, w studiu są nieco inne fotele niż w prawdziwym show oraz wystrój całego miejsca różni się od tego co widzowie mogą zobaczyć w programie. Obserwatorzy Jakóbiaka tłumaczą, że może to być celowy zabieg, by jeszcze bardziej zwrócić uwagę prawdziwej Degeneres. Sami jesteśmy ciekawi czy to prawda, czy tylko świetnie zaplanowana akcja marketingowa.

Ewelina Willmann

Styl.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy