Reklama

Reklama

Popek usiadła w mini na krześle, a fani oszaleli! Ale widoki...

Anna Popek mimo upływających lat doskonale czuje się we własnej skórze i dobrze wiedzą o tym jej fani, którzy regularnie śledzą jej profile w mediach społecznościowych. Dziennikarka jest inspiracją dla wielu pokoleń kobiet, a pod jej wpisami nie brakuje słów uznania dla stylu i wyczucia smaku gwiazdy telewizji.

Anna Popek to niekwestionowana gwiazda telewizji i idolka wielu Polek. Popularność zdobyła przede wszystkim dzięki hitowym produkcjom telewizyjnym, jak "Kawa czy Herbata", "Dzień Dobry Polsko" czy "Pytanie Na Śniadanie". Dziennikarka prężnie działa również w social mediach - jej profil na Instagramie codziennie śledzi ponad 51 tys. fanów! 

Anna Popek na Instagramie

Anna Popek regularnie dzieli się ze swoimi fanami zdjęciami z życia prywatnego i zawodowego. Zresztą jej nienaganna, profesjonalna prezencja jest bardzo doceniania przez zdecydowaną część jej obserwatorów. 54-letnia gwiazda w mistrzowski sposób umie pokazać się z najlepszej strony - na jej profilach w dużej mierze można znaleźć zdjęcia w idealnie skrojonych kreacjach. 

Reklama

Jakby tego było mało, dziennikarka nie unika również eksponowania nagich części ciała. Będąc na wakacjach bez skrępowania chwali się seksownym ciałem w bikini, głębokimi dekoltami i nieziemsko zgrabnymi nogami. I trzeba przyznać, że to właśnie one często znajdują się na pierwszym planie jej najgorętszych zdjęć. 

Anna Popek wita się z fanami w pistacjowej marynarce. "Dziś dobry dzień, by o tym pomyśleć"

Na najnowszym zdjęciu na Instagramie Anna Popek zapozowała w skromnym i profesjonalnym wydaniu. Można przypuszczać, że gwiazda telewizji właśnie zasiadła do pracy, dając przy okazji swoim fanom ważną wskazówkę: 

Tym samym poniekąd nawiązała do swoich zawodowych obowiązków - spotkań z bohaterami programów i wywiadów, podkreślając równocześnie, że czasami warto się zatrzymać i zdobyć na refleksje dotyczące naszego własnego życia tu i teraz. 

Jakby tego było mało, gwiazda znów przykuła uwagę fanów elegancką stylizacją. Do programu postanowiła założyć stylową, idealnie dopasowaną do figury marynarkę w pistacjowym kolorze. Pod spodem możemy dostrzec klasyczną "małą czarną", która tylko podkreśliła styl i szyk dziennikarki. 

Krótka sukienka wyeksponowała też obłędne nogi Anny Popek. Dziennikarka znana jest z tego, że skrupulatnie dba o swoją figurę, z tego też powodu jest - często niedoścignioną - inspiracją dla wielu Polek. Nie stroni ponadto od nieco odważniejszych kreacji, ale w jej przypadku każda bardziej wyzywająca stylizacja i tak prezentuje się nader klasycznie i ze smakiem. 

Co myślicie o stylu Anny Popek? Też "podglądacie" jej stylizacyjne pomysły na Instagramie? 

***
Zobacz więcej! 

Wielki sukces Marcina Dorocińskiego! Te filmy przyniosły mu sławę!

Anna Popek pokazała więcej niż zwykle. Takiej kreacji nikt się nie spodziewał! 

Dorota Szelągowska schudła 10 kg. Oto sekret jej figuryINTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy