Reklama

Rihanna w ekstrawaganckiej stylizacji

Rihanna jest jedną z najbardziej znanych wokalistek muzyki pop na świecie, a co za tym idzie kreuje trendy modowe. Jej ostatnia stylizacja to prawdziwy krzyk mody.

Rihanna jest dowodem na to, że popularność może iść w parze z talentem i osiągnięciami. 33-letnia barbadoska wokalistka, której przebój "Umbrella" śpiewał cały świat, od lat nie traci poziomu. Zdobyła dziewięć nagród Grammy, pięć nagród przyznawanych corocznie dla najlepszego amerykańskiego muzyka American Music Awards oraz aż 22 nagrody Billboard Music Awards. Sprzedała ponad 250 milionów płyt na całym świecie. W 2012 roku "Time" umieścił ją na liście 100 najbardziej wpływowych ludzi na świecie.

Reklama

Rihanna i ASAP Rocky

Jej wpływ dotyczy także mody. Jej stylizacyjne wybory zawsze są szeroko komentowane w przestrzeni publicznej i są pod lupą krytyków. Nie inaczej było ostatnio. Paparazzi przyłapali Rihannę podczas randki z ASAP Rocky, z którym gwiazda spotyka się od kilku miesięcy, a oficjalna informacja o ich związku wypłynęła w maju. Co ciekawe, ASAP i Rihanna znają się już wiele lat. W 2013 roku wokalistka wystąpiła w teledysku rapera do utworu "Fashion Killa", a także występowali wspólnie podczas trasy koncertowej Rihanny "Diamonds World Tour". Raper wziął nawet udział w kampanii marki Fenty Beauty, której Rihanna jest założycielką.

Co Rihanna włożyła na randkę?

Wracając do ostatniej stylizacji Rihanny z romantycznego wieczoru z ASAP Rocky można odnieść wrażenie, że wokalistce zależało na oryginalności. Na tę okazję założyła różową sukienkę z bardzo głębokim rozporkiem aż do biodra oraz bardzo oryginalny, pluszowy kapelusz w tym samym kolorze, co sukienka. Całość stylizacji uzupełniła o koralikowe wisiorki. 

Czytaj również:

Szczere wyznanie Bogny Sworowskiej 

Cindy Crawford coraz śmielej eksperymentuje z wyglądem 

Najlepsze wykonania Michała Szpaka 

Zobacz także: 

Styl.pl
Dowiedz się więcej na temat: Rihanna
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy