Reklama

Roksana Węgiel odsłoniła brzuch. Co za strój!

Roksana Węgiel w styczniu skończyła 16 lat. Młoda gwiazda bardzo wydoroślała i zmienia się niczym kameleon. Spójrzcie, jaką fotką ostatnio podzieliła się artystka ze swoimi instagramowymi followersami!

Roksana Węgiel szturmem podbiła polski show-biznes, pomimo że ma dopiero 16 lat. Piosenkarka zyskała popularność po tym, jak pojawiła się w "The Voice Kids" i wygrała pierwszą edycję muzycznego programu. 

Już wtedy była bardzo znana, jednak prawdziwa sława przyszła do niej dopiero po tym, jak zwyciężyła w 16. Konkursie Piosenki Eurowizji Junior w 2018 roku. 

Od tego czasu minęły już trzy lata, a Roksana Węgiel nie zwalnia tempa. Młoda wokalistka wydoroślała i aż trudno uwierzyć, że za dwa lata będzie już pełnoletnia. 

Reklama

Artystka ma wielu fanów w całym kraju, a jej profil na Instagramie obserwuje już ponad 1,2 miliona osób, a ta liczba stale rośnie. 

Roksana Węgiel dojrzewa nie tylko artystycznie i wyrasta na piękną młodą kobietę. Niedawno podzieliła się w mediach społecznościowych nowym zdjęciem. 

Zdjęcie Roksany Węgiel w stylizacji boho zachwyciło jej fanów, którzy w komentarzach nie szczędzili młodej artystce komplementów. 

"Wooow", "Jak można być tak pieknym??", "ideał" - pisali pod jej najnowszą fotką.

Zobacz także:

Styl.pl
Dowiedz się więcej na temat: Roksana Węgiel | gwiazdy
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy