Reklama

Reklama

Sandra Kubicka eksponuje wdzięki na gorącym filmiku i zdjęciach z Dubaju

Sandra Kubicka poleciała ostatnio do Dubaju, gdzie cieszyła się wspaniałą pogodą. W tym czasie była bardzo aktywna w mediach społecznościowych. Do sieci wrzuciła kilka gorących fotek w bikini i krótkie nagranie wideo.

25-letnia Sandra Kubicka to modelka, która jest znana zarówno w Polsce, jak i za granicą. Udało jej się zrobić karierę w Stanach Zjednoczonych, a na brak propozycji zawodowych z pewnością nie może narzekać. 

Pracowała m.in. dla "Delii", czy "Nordstorma". Pozowała też do 'Playboya" i nic dziwnego, w końcu ma świetną figurę. Wiele celebrytek może jedynie pomarzyć o takiej propozycji. 

Sandra Kubicka nie zapomina o swoich fanach. Atrakcyjna blondynka regularnie wrzuca na swój instagramowy profil nowe zdjęcia. Niedawno podzieliła się kolejnymi fotkami z wyjazdu do Dubaju. Opublikowała też gorący filmik, którym rozpaliła do czerwoności swoich followersów. 

Reklama

Spójrzcie tylko! 

Fani Sandry Kubickiej nie szczędzili jej komplementów w komentarzach. Zachwycali się jej wyglądem, zazdroszcząc planowanego od dłuższego czasu wyjazdu w tak piękne miejsce.

Zobacz także:

Styl.pl
Dowiedz się więcej na temat: gwiazdy | Dubaj | bikini

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy