Reklama

Reklama

Sezon Lwa - czas romansów i skandali. Na co uważać w drugiej połowie wakacji?

Nadchodzi Sezon Lwa – okres, w którym Wszechświat zachęci nas do zabawy oraz odkrycia swojej wewnętrznej mocy. To idealny czas na relaks, romans i chwilowe zapomnienie o trudach codzienności. Warto pomyśleć o krótkim wyjeździe z przyjaciółmi lub weekendowym wypadzie za miasto.

22 lipca Słońce wkroczy w ognisty znak Lwa. W tym okresie Wszechświat zaprosi nas do odnalezienia wewnętrznej siły poprzez relaks i zabawę.

Sezon Lwa to czas na dostrzeżenie własnej wartości. To właśnie teraz podniesiemy się po wielu miesiącach niepowodzeń. Zwróćmy uwagę na wszystkie radosne momenty. To one sprawią, że będziemy emanować światłem.

Zobacz również: Znaki zodiaku, które nie wybaczą ci zdrady. Nigdy!

Sezon Lwa to czas wzmocnienia wewnętrznego światła

W Sezonie Lwa warto zdać sobie sprawę, że to właśnie od nas zależy nasza przyszłość. Same piszemy swój własny scenariusz. Nie spieszmy się jednak zbyt mocno. To właśnie odpoczynek wzmocni wewnętrzną energię.

Reklama

Bądźmy świadome swojego wnętrza, ale także własnych potrzeb. Otwórzmy się na miłość i radość. Zdajmy sobie sprawę, że bez pewności siebie i pozytywnego działania nie będziemy mogły cieszyć się spełnieniem.

Lew ma jednak to do siebie, iż uwielbia wywoływać dramaty. Unikaj plotek i unoszenia się dumą.

Zobacz również: Te znaki zodiaku to same problemy – egoiści, gwiazdy i królowe dramatu

Lew: jaki jest?

Lew jest znakiem należącym do trygonu ognia, w pełni oddając energię tego żywiołu. Osoby spod znaku lwa są pełne energii i chętne do działania. Cechuje je pewność siebie oraz fakt, iż starają się nie przejmować zbyt długo problemami. Rozwiązania szukają natychmiast. Są zaangażowane i nieustępliwe, doprowadzając do końca każdą sprawę.

Lwy uwielbiają towarzystwo innych, mając jednocześnie talent do przyciągania uwagi. Są lojalne i szczere. Zawsze można na nich liczyć.

Zobacz również: Najmądrzejsze znaki zodiaku. Lista nie jest niestety zbyt długa

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: horoskop

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy