Reklama

Reklama

"Szczęście dla Pań"

"Szczęście dla Pań. Krótki kurs dobrego życia dla każdej z nas" to poradnik psychologiczny, który pomoże ci być szczęśliwą na każdym etapie życia.

Teoretycy szczęścia twierdzą, że tylko w minimalnym stopniu zależy ono od zasobności portfela, kariery, pozycji społecznej i towarzyskiej. Jego odczuwanie jest przede wszystkim uzależ­nione od podejścia do świata, interpretacji zdarzeń, nastawie­nia do ludzi, tego, jak reagujemy na codzienne problemy.

"Szczęście dla Pań" wydawnictwa Lingo to nowy tytuł z serii "Poradniki na obcasach", która zadebiutowała w zeszłym roku - książek pisanych przez dziewczyny, które znają się na rzeczy, skierowanych do dziewczyn (i facetów - o ile dziewczyny pozwolą im podejrzeć).

Reklama

Z najnowszym poradnikiem Lingo przejdziesz krótki kurs dobrego życia, dzięki któremu:

- odkryjesz, co cię naprawdę uszczęśliwia

- dowiesz się, jak zachować pogodę ducha wobec życiowych wyzwań - przy wyborze partnera, zakładaniu rodziny, w macierzyństwie, w kryzysach małżeńskich, w pracy zawodowej.

- nauczysz się dbać o zdrowie ducha i ciała oraz patrzeć na świat tak, jak to robią ci, którzy uważają się za szczęściarzy.

Znajdziesz w nim także:

- psychoporady i przydatne techniki radzenia sobie w trudnych życiowych momentach

- wskazówki, jak budować dobre relacje w związku, w pracy, z bliskimi

- ciekawostki, psychotesty, słowniczek

Halina Pilonis - dziennikarka specjalizująca się w tematyce kobiecej i dobrego życia. Przez kilka lat współautorka programu "Zdrowie na obcasach" w TVN Style, w którym radziła, jak dbać o dobrą kondycję fizyczną i psychiczną. Swoje teksty publikowała w "Newsweeku", "Zwierciadle", "Gazecie na Pamięć" i specjalistycznej prasie medycznej.

Halina Pilonis "Szczęście dla Pań. Krótki kurs dobrego życia dla każdej z nas" , seria "Poradniki na obcasach", wydawnictwo Lingo.

Styl.pl/materiały prasowe

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy